Як прив'язувати волосінь до вудки.

Збираючись на риболовлю, необхідно правильно оснастити вудку, щоб основні властивості її складових частин були взаємно узгоджені і сприяли гарній лові. Наприклад, для вудіння дрібної і середньої риби підійде гнучке і легке вудилище з тонкою волосінню, чутливим поплавком і маленьким гачком. Для лову великої риби потрібно вудлище високої міцності і з більш товстою волосінню.
Інструкція
1
Існує кілька способів кріплення волосіні до вудилища. Спочатку визначитеся з довжиною і товщиною волосіні в залежності від вудилища і ваги очікуваного улову. Якщо ви часто маєте справу з великою рибою, але надійність вершинки викликає сумнів, додатково закріпіть волосінь за друге коліно, оснащене петелькой. При такому способі, навіть якщо зламається вершинка при виведенні, волосінь все одно не заплутається і не загубиться.
2
При цьому багато разів і міцно обмотайте її навколо вершинки, а потім щільно надіньте кембрік. Якщо ви зробите це не досить якісно, після виведення вершинка може погнутися, а відрізок волосіні від петельки до гумки буде сильно натягнутий.
3
Найчастіше рибалки використовують спосіб кріплення за допомогою шпильки. Він дуже простий і надійний, проте вам потрібно встановити додаткову деталь. З нержавіючої сталевий пружинячою дроту діаметром 0,3 мм зробіть шпильку.
4
Примотати її до вершинки вудилища капроновою або шовковою ниткою і покрийте водостійким лаком. Досягніть того, щоб кінчик шпильки прилягав до вудилища щільно і пружинив. Підстрахує кембриком шпильку, натягуючи його після заправки волосіні.
5
Закінчите оснастку відрізком товстої волосіні, оскільки шпилька може її розрізати при великих навантаженнях. Одержаний кінцевик не допустить захлестиваніе волосіні навколо шпильки.
6
При складанні вудки глухий оснащення намотайте волосінь на мотовило, а потім закріпіть її на вершинке вудилища хлорвінілової гумовою трубочкою. Також ви можете закріпити її на дротяної петельці. Так волосінь не буде защемляється.
7
Вільний кінець волосіні по довжині від вершинки вудилища до гачка може відповідати довжині вудлища або злегка перевищувати на 0,8-1,0 м. Якщо ви залишите волосінь більшої довжини, вона може заплутатися, призвести закид і виведення буде важко.
8
Сучасні вудки досить дорогі. Будьте акуратні, як під час риболовлі, так і при транспортуванні. І тоді ваше захоплення буде приносити вам масу задоволення і великий улов.