Як вивести замазку.

Після проведення ремонтних робіт часто виявляються забрудненими різні поверхні, які необхідно очистити. Однак щоб не пошкодити покриття, потрібно не тільки враховувати склад самої поверхні, але і правильно підібрати розчиняє засіб.
Вам знадобиться
 • 15 мл бензину, 35 мл нашатирного спирту і 100 мл винного спирту.
Інструкція
1
Такий вид забруднення, як будівельна замазка, що потрапила на будь-яку поверхню, можна очистити спеціальним розчинником для замазки, який краще відразу придбати разом з необхідними для ремонту матеріалами. Це значно заощадить ваш час на пошук очищаючого кошти. До того ж, набагато легше видалити свіже забруднення, ніж засохле.
2
Також можна скористатися рідиною для зняття лаку або спиртом. Змочіть забруднення і акуратно знімайте розчинилася замазку за допомогою ганчірочки або серветки.
3
Намагайтеся якомога частіше міняти серветки, поки повністю не очистите поверхню. Не використовуйте рідину для зняття лаку і розчинник уайт-спірит на вкритих лаком або фарбою поверхнях. Інакше ви можете їх зіпсувати, оскільки ці засоби їх роз'їдають. З їх допомогою можна очистити забруднення на плитці, пластику, лінолеумі та склі.
4
Якщо ви забруднили одяг будівельної замазкою, розведіть спеціальний розчин, який не зашкодить волокна тканини і не зіпсує колір. Для цього візьміть 15 мл бензину, 35 мл нашатирного спирту і 100 мл винного спирту (95 °).
5
Змішайте інгредієнти в зазначених пропорціях. Опустіть забруднений ділянку одягу в розчин на кілька хвилин, а потім дбайливо потріть до повного зникнення замазки. Після цього ретельно прополощіть річ в мильному розчині.
6
Далі багаторазово прополощіть у чистій воді. Просушіть природним способом, не застосовуючи додаткове температурний вплив.
7
Будівельна замазка широко застосовується при проведенні ремонтних робіт. Її особливий склад не піддається впливу кислоти, води, лугів і не розчиняється в більшості органічних розчинників. Це важливі характеристики замазки, адже вона призначена для заповнення будь-яких подряпин, тріщин, вибоїн у виробах.
Будівельна замазка призначена для закладення та затирання будь-яких швів. Якщо замазка потрапляє на одяг, то її неможливо відіпрати звичайним способом, так як склад швидко засихає і залишає стійкі забруднення. Для їх видалення можна використовувати підручні засоби, які завжди купуються при проведенні будь-якого ремонту.
Вам знадобиться
 • - целофановий пакет;
 • - морозильна камера;
 • - гумовий шпатель;
 • - бензин високого очищення;
 • - нашатирний спирт;
 • - винний спирт;
 • - бензин;
 • - гас;
 • - уайт-спірит;
 • - ацетон;
 • - розчинник 646;
 • - розчинник для замазки;
 • - губка;
 • - ватний диск;
 • - пральний порошок.
Інструкція
1
Для видалення будівельної замазки з одягу помістіть виріб в целофановий пакет і покладіть в морозильну камеру на 30-40 хвилин. При впливі низьких температур замазка розфарбовується, і ви її зможете видалити механічним способом за допомогою розминання в руках або скребка.
2
Якщо ви не змогли відразу видалити весь шар забруднення, то повторіть процедуру, знову заморозьте виріб і швидко зскребете шар замазки. Після повного видалення плям виперіть речі в пральній машині при температурі 60 градусів.
3
Купуючи замазку, купіть спеціальний розчинник, призначений для видалення замазки з будь-яких поверхонь і тканин. Перед його використанням ознайомтеся з інструкцією і зробіть очищення тканин згідно з рекомендаціями виробника.
4
Якщо ви не купили розчинник, а метод заморожування не допоміг видалити весь шар замазки з речей, використовуйте суміш з рівних частин бензину високого очищення, винного спирту і нашатирного спирту. Нанесіть на забруднення за допомогою губки або ватного диска, залиште на 30 хвилин, розімніть місця забруднень в руках, знову змочіть всі плями від замазки. Продовжуйте процедуру до тих пір, поки ви повністю не видалите весь шар замазки.
5
Також ви можете скористатися гасом, розчинником, уайт-спіритом, ацетоном. Для використання змочіть губку одним із зазначених коштів, нанесіть на забруднення, залиште на 30 хвилин, відскоблити шар замазки за допомогою гумового шпателя, знову обробіть місця забруднень. Після видалення всього шару замазки виперіть виріб звичайним способом.
6
Не намагайтеся позбавити тканину від замазки звичайної пранням або водою з милом. Також не допоможе вам замочування, так як будь-який склад замазки має водостійкий склад. Намагайтеся очищати забруднену річ відразу, як тільки ви помітили пляма.
7
Якщо ви випадково забруднили делікатні тканини, такі як шовк, ацетат, оксамит, велюр, то не користуйтеся агресивними засобами, довірте роботу по очищенню речей фахівцям з хімчистки.