Як поставити курсор на сайт.

Покажчики ( курсори ) на даний момент використовуються практично скрізь, де є комп'ютер. Без них важко уявити швидку і зручну навігацію по структурованим розділах сайту або програмного комплексу. Веб- курсори відрізняються від курсорів інших типів можливістю редагування більшості налаштувань відображення.
Вам знадобиться
  • Веб-сайт, основи верстки сторінок сайтів (CSS).
Інструкція
1
Будь курсор на веб-сайті визначається властивістю cursor. Для редагування налаштувань відображення курсора на вашому сайті досить непогано знати англійську мову або володіти англо-російським словником. Більшість команд і операторів у верстці сторінок сайту створюються на основі простих слів. Приміром, cursor (курсор), auto (автоматичне розташування), move (переміщення) і т.д. Для будь-якої платформи існує стандартний набір курсорів, який, звичайно, можна змінювати. Для додавання альтернативних курсорів на ваш сайт можна скористатися файлами покажчиків з інтернету. Такі файли мають розширення cur або svg.
2
Для стандартних курсорів використовуються наступні команди: - default - використовується за умовчанням курсор, як правило, має вигляд простої білої стрілки; - auto - курсор, який автоматично виставляється за умовчанням; - pointer - курсор, який видозмінюється при наведенні на посилання; - move - курсор, який дозволяє перемістити який-небудь об'єкт, що знаходиться під пахвою; - категорія resize (s-resize, n-resize, w-resize, e-resize і т.д.) - курсори , які дозволяють розширити або звузити межі вікна, значення букв перед resize позначає бік світла (south, north, west і east); - text - курсор, який позначає можливість виділення тексту.
3
Для платформи Ucoz код установки курсору буде виглядати наступним чином: CodeSPAN.auto {cursor: auto; } Якщо ви хочете вказати свій файл курсора, не обов'язково його закачувати на свій сайт, можна вказати тільки посилання до зображення покажчика. Наприклад, файл курсора розташовується за адресою mysite.ru/cursors/mycur.cur або mysite.ru/cursors/mycur.svg. Тоді вираз, який виводить альтернативний курсор, буде виглядати наступним чином: CodeP {cursor: url ("mysite.ru/cursors/mycur.cur"), auto; } P {cursor: url ("mysite.ru/cursors/mycur.cur"), url ("my.cur"), move; }
4
Таким чином, ви можете встановити на свій сайт будь-який файл курсора, підтримка альтернативних курсорів була включена ще в 2002 році практично у всіх браузерах.