Як зробити маленький вертоліт.

Збирати своїми руками літаючі моделі - цікаве і захоплююче заняття, здатне згуртувати родину. Коли пролунали перші дзижчання радіокерованого вертольота , в захват приходять і дорослі, і діти. Виконуйте всі рекомендації максимально точно - від цього залежить успіх вашого проекту.
Вам знадобиться
  • алюмінієвий фюзеляж, дерев'яні планки з породи бальзи, наждачний папір, клей, ніж, напилок, плоскогубці, пульт з проводом USB.
Інструкція
1
Приготуйте креслення макета вертольота , краще на листку паперу. Потім перенесіть креслення в масштаб натуральної величини на щільний матеріал. Це може бути картон або фанера. Акуратно виріжте шаблон з щільного матеріалу, щоб правильно перенести його на алюміній.
2
Фюзеляж, як і лопаті вертольота , проектуйте з алюмінію. Цей метал має потрібної міцністю і легкістю. Прикріпіть деталі вертольота в металевому контурі. З'єднайте їх усіх між собою за допомогою клею. Важливо, щоб клей остаточно висох.
3
Тепер можна приступити до обклеювання фюзеляжу бальзам. Робота, що вимагає особливого терпіння, але результат виправдає ваші очікування. Зачекайте, поки всі елементи вертольота добре просохнуть.
4
Тепер починайте майструвати лопаті вертольота . Вони повинні бути виконані з алюмінію, а потім обклеєні бальзам. Приготовлені лопаті приєднаєте до вертольота.
5
Вертоліт вже готовий, але ще треба зробити його літаючим. Навіть через інтернет можна придбати пульт з проводом USB для симулятора радиоуправляемой моделі вертольота .
6
Підключіть пульт через USB-роз'єм до комп'ютера. Пульт укомплектований відповідним програмним забезпеченням, яке дозволить вертольоту стати маневреним.
7
Встановіть програмне забезпечення, в меню "Налаштування" введіть алгоритм маневрів маленького вертольота . Якщо виконати все правильно, то вертольотом легко маніпуліровать.Для оформлення готового зразка використовують швидковисихаючі фарби.
8
Між кількома маленькими літаючими вертольота ми вдасться влаштовувати сімейні змагання з попаданням в ціль (коло) або польотами на швидкість. Це гарна ідея для справжнього свята.