Як підвищити ерудицію. підвищення кругозору сайти.

Слово ерудиція має латинське походження і означає глибокі всебічні знання, широку обізнаність. Поняття ерудованість часто плутають з освіченістю, хоча ці слова не є синонімами. Ерудована людина завжди освічений, але не всякий освічена людина може похвалитися своєю ерудицією. Ерудит ніколи не зупиняється на досягнутому і черпає знання не з навчальних курсів, а з безпосередніх джерел. Багатьом з нас хотілося б блиснути перед оточуючими своєю ерудицією, але як її підвищити?
Інструкція
1
Стати ерудованою людиною виключно напоказ неможливо. Для того, щоб стати ерудитом, вам необхідно проявляти щиру зацікавленість в різних питаннях. Для розширення свого кругозору ерудити насамперед звертаються до допомогою книг. Саме книги є кладезью мудрості всього людства. Однак, не варто й говорити, що книги книгам ворожнечу, і сміттєві бульварні романи або дешеві детективи не дадуть вам особливої поживи для роздумів. Якщо ви дійсно прагнете підвищити свою ерудицію , то вам необхідно звернутися до більш серйозної літератури. Читайте російську і зарубіжну класику, наукові дослідження та монографії, автобіографії цікавих людей.
2
Дуже важливим моментом є й те, як саме ви будете читати книги. Підвищення вашої ерудиції буде залежати не від кількості прочитаних томів, а від якості вашого читання. Читайте більш вдумливо, переосмислюйте сказане автором. Якщо вас зацікавила яка-небудь цитата, то не полінуйтеся виписати її на майбутнє. З часом ви помітите, як розвинеться ваш кругозір, з'являться нові теми для розмов, а також розшириться ваш словниковий запас.
3
Ще одним сучасним способом підвищення ерудиції є кіно. Звичайно ж, не кожен продукт кінематографічного виробництва може підвищити ваш інтелект. У наші дні знімається величезна кількість якісних документальних фільмів про природу, фізичних явищах, історичні події, цікавих особистостей та інше. Регулярний перегляд таких передач сприятливо відіб'ється на вашому кругозір. З області художнього кіно можете звернутися до арт-хаусним творам. Гарне арт-хаусне кіно наповнене стоять цитатами, а філософський підтекст підштовхне вас до роздумів.
4
Ваша ерудиція також багато в чому залежить від тих людей, з якими ви спілкуєтеся. Коло спілкування накладає величезний відбиток на наші інтереси, спосіб мислення і навіть словниковий запас. Постарайтеся оточити себе розумними людьми, з якими можна поспілкуватися на різні теми. Тягніться до ерудованим людям, і поступово ваш власний рівень почне підвищуватися.