Як підібрати шкарпетки.

В образі чоловіка дуже важливі шкарпетки . Саме вони здатні сильно зіпсувати враження оточуючих людей навіть про бездоганно одягненому представника сильної статі. А значить, до вибору цієї деталі гардероба потрібно підійти серйозно.
Інструкція
1
У першу чергу увагу необхідно звертати на колір. найкраще, якщо відтінок чоловічих шкарпеток і колір костюма збігаються тон в тон. Але не завжди вдається точно підібрати колір, тому ще допустимо вибір шкарпеток, які на тон світліше або темніше штанів. У діловому стилі виключені білі шкарпетки . Яскраві кольори також неприпустимі. Вони підійдуть лише для відпочинку на природі або спортивних тренувань. Не до місця будуть і візерунки, різні написи. Однак малюнок допускається, але тільки в тому випадку, якщо він невеликий. Це можуть бути логотипи фірми, точки, помірна клітина.
2
Крім того, дуже важливо, щоб шкарпетки для чоловіків були достатньої довжини. Навіть якщо ви любите сидіти, поклавши одну ногу на іншу, то не повинно бути видно голих ділянок між брюками і шкарпетками, це для ділового стилю взагалі неприйнятно.
3
Тепер трохи про матеріал. Переважно всього буде тонкий якісний бавовна. Припустимо також для кращої носкості невелике, не більше ніж 2-процентне додавання лайкри. Пам'ятайте, що шкарпетки з шовку неприпустимо носити з повсякденним одягом. Їх можна надягати тільки під фрак. У прагненні стати елегантними дуже важливо не перестаратися. Для ноги вельми комфортні і такі поєднання: бавовна і вовна, бавовна і шовк. В таких шкарпетках ноги будуть «дихати».
4
Гумка на носках ні в якому разі не повинна здавлювати ногу. Через це порушується кровообіг. А якщо це буде відбуватися постійно, то можуть розвинутися найрізноманітніші захворювання. У хороших шкарпеток є так званий «прес-контроль», тобто гумка, що не порушує кровообіг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EeIGM4AhNxc
Корисна порада
І ще одна порада. Звичайно, про це не зовсім доречно говорити, але носки необхідно щодня прати. Найбільш оптимальним варіантом стане придбання відразу семи пар. У цьому випадку чисті і не дуже поношені шкарпетки завжди будуть під рукою.
Весь образ можуть зіпсувати неправильно підібрані носки. Вони повинні відповідати сезону, поряд і взуття. Правильно підбирати шкарпетки повинні вміти не тільки чоловіки, але й жінки.
Існує ряд правил підбору шкарпеток, дотримуючись яких, людина ніколи не потрапить в незручну ситуацію. Запам'ятати їх неважко. Є такі кольори, які поєднуються тільки з певною одягом і протипоказані до носіння з іншого.

З чим носити білі шкарпетки

Перше правило: білі шкарпетки призначені тільки для спорту. У них можна ходити в спортивний зал, надіти на пробіжку по парку, вийти грати в футбол. Ні в якому разі білі шкарпетки не надягати під строгий чорний костюм або спільно з джинсами. Необхідно всі світлі шкарпетки покласти поруч зі спортивним одягом, щоб не виникала спокуса їх надіти з чимось неналежним.

Правильно підібрати колір шкарпеток

Друге правило: колір шкарпеток підбирається під колір брюк, а не взуття. Якщо брюки сині, то і шкарпетки повинні бути синіми, це правило відноситься до чорним і коричневим брюк. Якщо ж колір брюк однозначно визначити не можна, то шкарпетки потрібно підібрати за кольором більш-менш придатному. Неправильний вибір шкарпеток може зіпсувати не тільки весь ансамбль, а й враження про людину. Шкарпетки не можна згинати або скручувати. Це було можна в далеких 80-х роках. Зараз же вид скручених шкарпеток розсмішить усіх, хто це помітить, і створить вид неохайного людини, яка сильно квапився, коли одягався. Згинати шкарпетки в районі щиколотки - не найкраща витівка. Коли чоловік присяде, то цей нюанс відразу всім стане помітний. Вид волохатих ніг зовсім не доречний в офісі на роботі, під час побачення або ділової бесіди. Шкарпетки повинні бути високими, щоб ноги не виявилися голими, коли чоловік покладе ногу на ногу.
Якщо немає шкарпеток потрібного кольору, то вони вибираються на тон темніше або світліше брюк.

Кольорові шкарпетки

Веселі забарвлення, малюнки, вишивки, смужки, аплікації на носках виглядають яскраво, живо і завзято. Носити такі шкарпетки можна тільки в межах будинку в колі своєї родини. Виходити в подібному на вулицю небажано. Ставитися до людини серйозно, коли на носках намальований персонаж мультфільму, багатьом буде складно. Носити шкарпетки з шортами можна. Але вони повинні бути короткими і ледве помітними під кросівками. Високі носки і шорти будуть візуально вкорочувати ноги.
Носити шкарпетки з сандалями і капцями не можна. Це показник поганого тону.
Гумка у шкарпеток не повинна здавлювати ногу, щоб потім утворювалися на шкірі химерні візерунки. Перевагу краще віддавати носкам з якісного бавовни з невеликим вмістом лайкри для кращої несучості. Шкарпетки з шовку допустимо носити тільки з фраком.