Як відпочити в Китаї.

Китай - дивовижна країна з багатовіковою історією, батьківщина великих учених і філософів, літераторів і мореплавців. На сьогоднішній день Китай є однією з найбільш благополучних країн, яка за темпами свого економічного розвитку загрожує перегнати США і багато європейських країн. Побувати в Китаї - значить відкрити для себе унікальну культуру і філософію цієї стародавньої країни, проте, відпочити в Китаї можна по-різному.
Інструкція
1
Перш ніж купувати путівку в Китай, вам необхідно визначитися зі своїми уподобаннями. Якщо ви віддаєте перевагу екскурсії по містах, знайомство з численними музеями і пам'ятками архітектури, то вам варто відправитися до Пекіна, столиці Китайської республіки, або Шанхай. Відправившись в Пекін, ви зможете на власні очі споглядати Велику Китайську Стіну, яка тягнеться на багато кілометрів. Крім того, ви зможете погуляти по численних парках, відвідати стародавні палаци і відправитися на найбільшу в світі площу. Якщо ж ви зупинитеся в Шанхаї, то опинитеся в цьому мегаполісі, життя в якому не зупиняється ні на секунду.
2
Якщо ви віддаєте перевагу пляжний відпочинок, вам варто відправитися на острів Хайнянь, який є справжньою перлиною Китаю. Острів Хайнянь приваблює мільйони туристів своїм сприятливим кліматом з температурою повітря близько 30 градусів цілий рік. Найчистіше блакитне море, ласкавий бриз, білосніжний пісок і пальми - що ще потрібно для ідеального відпочинку? Острів Хайнянь покритий щільною мережею готелів від найрозкішніших і вишуканих, до готелів економ-класу. На острові Хайнянь на відміну від китайських міст можна легко пояснюватися по-англійськи, а в деяких готелях можна почути і російську мову.
3
Любителі активного пляжного відпочинку зможуть відправитися на різні екскурсії, які пропонуються на острові Хайнянь. У бухті Так Дун Хай вам запропонують здійснити подорож на справжньому підводному човні, ви зможете відправитися на знаменитий «Острів мавп», відвідати Сад Каменів або піднятися на прекрасний мис Тяньян Хайцзяо. Любителям історії та культури Стародавнього Китаю рекомендують відвідати знамениту статую Будди, висота якої становить 108 м.
4
Побувати в Китаї варто також заради прославленої китайської медицини і китайської кухні. Китайські медики можуть визначити ваше захворювання з одного дотику, а також запропонувати вам широкий спектр медичних послуг, починаючи від масажу і закінчуючи бамбуковими банками. Що стосується кухні, то китайська їжа - це гармонія форми і змісту. Не дарма ж китайські страви користуються такою шаленою популярністю у всьому світі!
Зверніть увагу
1) Для відвідин Китаю громадянам РФ необхідна віза2) Переліт з Москви до Пекіна забере у вас 7:00, до Шанхая - 8 годин.