Як прибрати непотрібні програми.

Поступово в пам'яті комп'ютера накопичується велика кількість даних, які, звичайно ж, впливають на роботу системи. Періодично необхідно проводити «очищення» жорсткого диска. Насамперед, це стосується програм, які раніше були встановлені, але зараз загубили свою актуальність і здаються вже просто непотрібними.
Вам знадобиться
  • - CCleaner,
  • - Total Uninstaller
Інструкція
1
Для видалення непотрібних програм в Windows використовується вбудований диспетчер додатків. Він дозволяє переглянути список майже всіх встановлених утиліт, і провести з ними операції відновлення або видалення. Щоб увійти в цей диспетчер, необхідно зайти в «Панель управління» (пункт в меню «Пуск»), і вибрати пункт «Установка та видалення програм». Видалення проводиться, як правило, не повністю, оскільки використовуються пакети дєїнсталлятора самих додатків. Засобами системи не стирається зовсім нічого. Після такого видалення часто залишаються порожні ключі в реєстрі, і зайві файли, які пакет просто-напросто забув прибрати.
2
Для виправлення помилок деінсталяції можна скористатися додатком для очищення системи CCleaner. Вона очищає кеш, видаляє всі тимчасові файли, коли-небудь створені різними програмами, допомагає виправити проблеми з реєстром, видалити ключі, що залишилися після операцій видалення, провести очищення вільного місця на жорсткому диску своїми коштами. Так само через цю програму можна запустити утиліту видалення непотрібних додатків, однак у своїй роботі вона мало чим відрізняється від роботи стандартного диспетчера очищення Windows.
3
Існують спеціальні менеджери, які ретельно видаляють програми , залишаючи при цьому мінімальну кількість «сміття». При видаленні великої кількості софту буде доцільно їх використовувати. Найбільш відомим і популярним дєїнсталлятором є Total Uninstall. З його допомогою можна видалити не тільки всі файли і дані реєстру, але й очистити деякі записи зі звіту про вироблених установках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u2CIWYjgoDU
Корисна порада
При виникненні найменших проблем, що виникли після використання спеціалізованих дєїнсталлятора, слід скористатися пунктом «відновлення системи». Ці програми можуть вносити небажані зміни в операційну систему, і з'явитися причиною її падіння.