Як перевести кдж в ккал. кдж перевести ккал.

На упаковці будь-якого харчового продукту зазначена його енергетична цінність, яка вимірюється в калоріях або джоулях. Іноді енергетична цінність вказана тільки в джоулях, і щоб перевести це число в калорії, потрібно знати одну просту формулу.
Інструкція
1
В калоріях вимірюють теплову енергію. Одна калорія - це одиниця енергії, яка потрібна для нагрівання 1 грама води на 1 градус Цельсія. Еквівалентом калорії вважається джоуль. Джоули, як правило, використовуються частіше в наукових посібниках. Джоуль дорівнює роботі, яка здійснюється при переміщення точки прикладання сили, рівної 1 Ньютону, на відстань 1 метра у напрямку діючої сили.
2
Отже, для операції переказу джоулів в калорії потрібно запам'ятати, що однієї калорії дорівнює 4,2 джоуля (4,18400 Дж). Відповідно, щоб перевести джоули в калорії, потрібно число джоулів розділить на 4,2.Напрімер 840 Дж ділимо на 4,2 і отримуємо 200. Значить 840 Дж = 200 кал. Відповідно, щоб перевести калорії в джоули, потрібно число калорій помножити на 4,2.
3
Що ж стосується кілокалорії, то в теорії вона в 1000 разів більше однієї калорії. 1 кілокалорія - це енергія, яка витрачається при нагріванні 1 кг води на 1 градус Цельсія.Енергетіческая цінність продукту вказується в кілокалоріях ( ккал ), проте кілокалорії часто називають просто калоріями. Тому, говорячи про калорії мають на увазі кілокалорії. Теж саме відбувається і з джоулями.
4
Наприклад, займаючись спортом, ви спалили 250 ккал . Потім ви з'їли фрукт, енергетична цінність якого 70 кал, і тістечко, на упаковці якого написано 756 Дж. Якщо все перевести в єдину систему виміру, то вийде, що, займаючись спортом ви втратили 250 кал, з'їли фрукт - 70 кал, і тістечко - 180 кал (756 ділимо на 4,2 = 180). -250 + 70 + 180 = 0. Таким чином, вжита їжа повністю компенсувалася заняттями спортом, тому це ніяк не відбилося на вашій фігурі.