Як вибрати мобільний інтернет.

Останнім часом широко поширився таке явище, як мобільний інтернет . Багато операторів зв'язку швидко зайняли з'явилося напрямок в бізнесі, забезпечивши споживача безліччю послуг. Проте зробити правильний вибір в сторону якогось конкретного провайдера залишається як і раніше важко.
Вам знадобиться
  • Карта зон покриття операторів мобільного інтернету.
Інструкція
1
Послуга «мобільний інтернет » покликана забезпечити високошвидкісний доступ в інтернет практично в будь-якій точці країни. Однак це лише теорія. На практиці все виходить набагато складніше, причому якість інтернет зв'язку безпосередньо залежить від безлічі факторів.
2
Вибір мобільного інтернет а краще почати з вибору підходящого за технічними характеристиками модему. Більшість провайдерів пропонують своїм клієнтам однакові пристрої зв'язку, оснащені USB інтерфейсом. Відмінності криються в умовах надаваних тарифних планів і якості зв'язку. Найбільш дешевими і популярними апаратами є модеми компанії Huawei. У Росії найбільш популярна модель E173. Вона забезпечує швидкість зв'язку аж до 7,1 Мбіт/сек.
3
Існують й інші варіанти, які володіють більш слабкими або сильними швидкісними характеристиками. Однак сенсу поки в більш швидкісних модемах небагато - російські провайдери використовують апаратуру мережі 3G, максимальна швидкість якої не перевищує вищевказане значення. А от менш досконалі моделі допоможуть заощадити трохи грошей. Звичайно, при цьому доведеться злегка пожертвувати якістю послуг. Більш швидкісні моделі можна придбати лише з перспективою на майбутнє удосконалення мережі оператора.
4
Далі слід підібрати відповідного постачальника послуг зв'язку. При виборі слід керуватися зоною покриття, яку забезпечує провайдер. Для цього на офіційному сайті можна скачати карту встановлених вишок певного оператора зв'язку і потім порівняти її з картою іншого. Пріоритетним фактором буде зона покриття саме мережею 3G, оскільки вона забезпечує максимальну швидкість передачі даних в бездротових мережах.
5
Після розгляду карти покриття слід вивчити тарифи на мобільний інтернет . На підставі співвідношення ціна/якість можна вже вибирати найбільш підходящий для себе модем і пакет послуг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rqGXgG7Tvuo
Зверніть увагу
Багато операторів для своїх тарифів вказують максимальних поріг прийнятих/переданих даних за певний проміжок часу (наприклад, за місяць). Далі сценарії розвитку можуть бути різними - або ж оператор обмежує швидкість передачі даних, або за кожен додатковий мегабайт буде нараховуватися відповідна плата. При виборі провайдера це коштує теж враховувати.