Як визначити розмір таблиці.

Таблиця являє собою систему рядків і стовпців, в яких у певній послідовності і зв'язку розташовується якась статистична інформація. Таблиці використовуються для зберігання інформації, що має дві характерні ознаки. Значення одного їх них розписується в заголовках стовпців, іншого - в заголовках рядків. Таким чином, кожна клітинка таблиці має певне значення, одночасно володіє ознакою шпальти і рядки, на перетині яких вона знаходиться.
Інструкція
1
Для створення таблиці використовуйте спеціальний програмний продукт - електронні таблиці. Це інтерактивні програми, які відображаються на екрані монітора в окремому вікні. Візуально вони являють собою сітку, що складається з рядків і стовпців, в яких розташована статистична інформація. Найпопулярнішою програмою, що дозволяє згрупувати інформацію і представити її в табличному вигляді, є електронні таблиці Exel, які є одним з модулів Micrisoft Office.
2
Перш ніж почати оформляти і заповнювати таблицю, продумайте, стільки рядків і стовпців вона міститиме. Це необхідно для того, щоб якомога повніше і наочніше уявити вашу інформацію. При цьому слід врахувати, що одним з стовпців може бути порядковий номер запису. Крім тих даних, які ви представляєте в прямому вигляді, деякі рядки можуть містити непрямі значення, що є функцією декількох осередків в рядку. Наприклад, якщо ви вкажете кількість проданого товару в одній клітинці, а в іншого - вартість одиниці товару цього найменування, то в третій комірці логічно вказати загальну вартість товару, яка функціонально є твором перших двох. При складанні таблиці і визначенні необхідної кількості рядків і стовпців врахуйте всі подібні чинники.
3
Щоб таблиця добре читалася, приведіть ширину і висоту комірок таблиці відповідно до передбачуваним обсягом її змісту. Так, осередок з порядковим номером, наприклад, не буде мати більшу ширину, а ось осередок «Примітка» може бути заповнена великою кількістю тексту. Ці особливості вашої таблиці також необхідно врахувати при її складанні. Задати розмір осередків можна в абсолютних, жорстко фіксованих значеннях, можна - у відносному, відсотковому співвідношенні. Ще один спосіб, який можна реалізувати при роботі в електронних таблицях - задати автоматичний підбір розмір а осередків кожного шпальти залежно від обсягу що міститься в ній тіста, в цьому випадку, розмір осередки автоматично адаптується під розмір и вмісту.