Як просити підвищення зарплати.

Ви працюєте в компанії вже більше року, але зарплата чомусь залишається такою ж, якою стала після проходження випробувального терміну. При цьому ви працюєте не гірше інших і придбали помітний досвід, що дозволяє вам з успіхом вирішувати поставлені керівництвом завдання. Як поговорити з керівництвом про підвищення зарплати, не створюючи напруження у відносинах?
Вам знадобиться
  • Варто почитати будь тематичні матеріали на сайтах з працевлаштування - там, як правило, багато подібних статей. В деяких випадках там же можна задати питання кар'єрному консультанту.
Інструкція
1
Спершу перерахуємо основні помилки, які здійснюють працівники в розмовах з керівництвом про підвищення зарплати. Отже, чого робити, як правило, не варто: - починати з "от Ви ж підвищили зарплату моєму колезі за посадою ..."; - Збирати образу і розмовляти про підвищення на підвищених тонах і взагалі надмірно емоційно; - Ставити керівництво перед вибором: або вам підвищують зарплату, або ви йдіть.
2
Перший варіант, швидше за все, виявиться провальним, оскільки якщо ви і ваш колега займаєте приблизно однакові посади, це не означає, що ви виконуєте приблизно один і той же обсяг роботи і приносите компанії однаковий прибуток. Другий випадок навіть не заслуговує докладного пояснення: компенсації за "образи" роботодавці роздавати не звикли. В третьому випадку керівництво може вибрати другий варіант з двох - тобто, просто прийняти ваш догляд.
3
Щоб просити підвищення зарплати правильно, варто насамперед грамотно обґрунтувати те, що ви його заслужили. Наприклад, ви стали виконувати складніші завдання або більший обсяг роботи. На керівництво також справить враження список успішно виконаних вами проектів. Не варто думати, що керівництво знає це про вас само: навряд чи менеджер пам'ятає все, що доручав кожному співробітнику.
4
Хорошим шансом домогтися значного підвищення зарплати буде виступ з важливою для компанії ініціативою. Як оптимізувати той чи інший процес? Які нові тренінги організувати для молодих співробітників? Як позбутися від зайвої бюрократії? Досить багато працівників - просто хороші виконавці, вони звикли вирішувати "що подаються" ім проблеми по виробленому алгоритму, але не бачити їх самостійно і не придумувати нові способи їх вирішення.
5
Пам'ятайте і про психологічні аспекти розмови з керівництвом. Не дуже правильно буде починати розмову з вашим безпосереднім начальником відразу з прохання про підвищення зарплати, тим більше робити це при інших співробітниках. Важливо подбати і про зовнішній враженні - підвищення зарплати швидше заслужить людина, що справляє враження успішності, активності, доброзичливості. Зрозуміло, варто приділити увагу і зовнішньому вигляду. Є навіть негласне правило для кар'єристів - одягайтеся так, як ви б одягалися, займаючи посаду вашого начальника.
6
Навіть якщо у відповідь на вашу цілком обґрунтовану прохання про підвищення зарплати ви отримали різку відмову або невиразне "подумаємо", не поспішайте зневірятися. По-перше, якщо ви не отримали підвищення зарплати зараз, це не означає, що його не буде пізніше. По-друге, могло так трапитися, що компанія саме в цей час переживає фінансові труднощі. Можливо також, що ви все-таки поквапилися, список ваших заслуг ще замалий. При цьому все ж наполягайте на конкретному відповіді на ваше прохання, щоб точно знати, чи варто чекати підвищення зарплати на цьому місці.