Як зробити зарядний пристрій для автомобіля.

Автомобілісти проводять більшу частину свого часу за кермом. Дуже часто трапляється так, що в дорозі розряджається мобільний телефон. Тому дуже корисно мати в машині зарядний пристрій від прикурювача. Але оригінальне автомобільний зарядний пристрій коштує чимало грошей. Та й навіщо витрачати гроші на те, що можна зробити своїми руками?
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - стара зарядка від мережі для вашого телефону;
  • - старий штекер для прикурювача
  • - канцелярський ніж
Інструкція
1
У кожному будинку дуже часто валяються зіпсовані зарядні пристрої для мобільного телефону від мережі. Вам знадобиться одне зіпсоване зарядний пристрій , а точніше тільки штекер для телефону. Також потрібна та частина, яка вставляється в прикурювач. Її можна взяти від старого автомобільного зарядного пристрою або купити в магазині. Вибирайте тільки розбірну частину, щоб вона складалася з двох частин. Одноразова не підійде, так як потрібно буде розібрати, щоб спаяти дроти.
2
Тепер акуратно відріжте штекер від мережевої зарядки. Довжина кабелю виберіть таку, щоб було комфортно підключати телефон до зарядки. Якщо ви хочете зробити провод крученим у вигляді пружині, то доведеться збільшити довжину проводу в два-три рази. Візьміть штекер, який вставляється в прикурювач і розберіть його. Зазвичай він складається з двох частин, які кріпляться один до одного або на пластикових засувках, або на маленьких болтиках. Усередині ви повинні побачити резистор, який перетворює напругу з 12 В в те, яким харчується ваш телефон. Пам'ятайте про те, що резистор повинен відповідати споживаному струму вашого мобільного телефону, інакше ви ризикуєте спалити телефон. Також в штекері повинен знаходитися запобіжник. Якщо штекер старий, то перевірте. щоб запобіжник був робітником.
3
Тепер потрібно розпаяти старий штекер і провід. Ні в якому разі не відривайте його, так як можете порушити клеми. Зачистіть дріт від штекера для телефону. Для цього потрібно зняти верхній щільний шар гумового покриття, після цього ви побачите два дроти різного кольору. Їх також необхідно очистити. Чи не зачищайте занадто багато дроти, щоб потім оголений проведення не визирав з штекера прикурювача. Тепер акуратно припаяйте очищені дроти до клем, дотримуючись полярності. Знайти плюс і мінус можна дослідним шляхом за допомогою спеціальної викрутки тестера, вставивши штекер в прикурювач. Тепер зберіть штекер назад. Ретельно перевірте його міцність, щоб він не зламав в прикурювача. Щоб зробити провод крученим, щільно намотайте його на ручку або олівець і залиште в такому положенні на деякий час, краще на ніч. Потім зніміть його і ви отримаєте провід-пружинку. Також можна прикрасити штекер на свій смак.
Корисна порада
Ретельно збирайте і розбирайте штекер прикурювача. Уважно стежте за місцем спайки. Обов'язково перевірте працездатність запобіжника.