Як робити корекцію вій.

Нарощені вії здатні зробити погляд будь-якої жінки привабливим і загадковим. Але, на жаль, такі вії недовговічні і вимагають своєчасної корекції. Так як же робити таку корекцію вій?
Інструкція
1
Безпосередньо перед процедурою корекції необхідно з вік видалити абсолютно всю косметику, а з вій дуже ретельно змити туш. Якщо ви носите лінзи, то на час проведення корекції їх рекомендується зняти. Крім того, небажано завивати вії приблизно за 2 дні до процедури.
2
Потім ви йдете в салон, бажано до того ж самому майстрові, який і проводив нарощування. Це рекомендується тому, що якщо фахівець грамотний, то він вже встиг вивчити особливості структури ваших вій і нюанси роботи з ними.
3
В першу чергу майстер повинен провести ретельний огляд вій. Адже вони оновлюються в плині двох-трьох тижнів. За цей час старі волосинки випадають. На вільному місці виростають нові. Так як на кожну натуральну вію була наклеєна штучна, то вона випадає разом з власною. Саме кількість випали вій і повинен оцінити фахівець. На кожну вирослу вію необхідно наростити нову, штучну. В цьому і полягає сенс процедури корекції.
4
Клей майстер повинен використовувати для проведення процедури той же самий, який використовувався при нарощуванні вій. Якщо такого клею більше не є в наявності, то потрібно підібрати інший, такої ж якості. Крім того, необхідно попередньо впевнитися, що у клієнтки немає алергічних реакцій на даний клеїть.
5
Після того, як будуть враховані всі ці тонкощі, можна переходити безпосередньо до корекції. Сама процедура досить проста. Потім, якщо ви використовували японське нарощування, то за допомогою пінцета кожну вію прикладають до натуральної і закріплюють клеїть складом. Якщо вії нарощувалися пучками, то корекція проводиться так само пучками.
Корисна порада
Своєчасність корекції вій дозволяє термін їх шкарпетки продовжити до декількох місяців.