Як підключити квартиру до інтернету.

Практично в кожному місті існує велика кількість інтернет провайдерів. Інтернет перестав бути чимось рідкісним, і практично кожен власник ПК знає про нього не з чуток. Здійснити підключення до інтернету сьогодні дуже просто, достатньо лише вибрати підходящого провайдера, а він уже зробить все самостійно.
Інструкція
1
Підключення інтернету в квартирі краще всього здійснювати за допомогою оптоволокна, тому це дійсно стабільний і найбільш швидкий канал зв'язку з усіх, представлених на ринку. Будь міський провайдер здійснює підключення житлових приміщень саме за допомогою кабелю.
2
При виборі оператора слід керуватися не тільки ціною, яка справляється за надані послуги та підключення до Мережі, але і якістю каналів зв'язку. Це залежить від устаткування, яке стоїть у центрі провайдера, швидкості самого каналу, а так само технологій передачі даних. Перед вибором певної компанії слід опитати своїх друзів і знайомих, наскільки вони задоволені якістю її послуг.
3
Визначившись з вибором і уклавши договір, слід проконсультуватися з фахівцем обраної компанії. Якщо в квартирі встановлено кілька комп'ютерів, доцільно поцікавитися про можливість встановлення Wi-Fi роутера або разветвителя.
4
Після укладення договору, як правило, протягом декількох днів слід чекати бригаду монтажників, які проведуть кабель до квартири, і з'єднають його з мережевим комутатором на даху будинку. За додаткову плату вони налаштують Wi-Fi роутер і розгалужувач. Можна відразу попросити фахівців про налаштування обладнання та системи для підключення до Мережі. Як правило, це теж буде зроблено за гроші, хоча деякі компанії це роблять безкоштовно. У цьому немає необхідності, якщо в комплекті з керівництвом користувача є диск, на якому розташовані необхідні утиліти для конфігурації мережевого підключення. У такому випадку достатньо буде лише ввести свої реквізити в необхідні поля програми-авторизатора або налаштувань системи.