Як обставити свій магазин.

Вибір меблів і торгового устаткування для магазина повинен бути підпорядкований ергономіці простору, збереження товару і зручності покупців. Перед тим, як вирішити, які саме предмети вам потрібні, слід скласти проект технічного дизайну. Робити це повинен або штатний технолог, або фахівець, запрошений з зовнішньої компанії. Більшість компаній-постачальників при купівлі обладнання на певну суму пропонують дану послугу як бонус.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - проект технічного дизайну;
  • - меблі;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
Почніть облаштування магазина з торгової зони. Для магазина преміальної одягу вам знадобляться демонстраційні стелажі, шафи, вітрини, прилавки, примірочні кабіни, дивани для очікування відвідувачів. Відкриваючи взуттєвий магазин, в обов'язковому порядку передбачте крісла або козеткі, на які зручно сідає при примірці взуття. Для ювелірного салону важливо знайти стильні і презентабельні вітрини з якісним підсвічуванням, а також - спеціальним ударостійким склом. Обладнуючи магазин, що торгує квітами, необхідно передбачити відкриті невисокі стелажі з регульованою відстанню між полицями. Вони необхідні для того, щоб можна було виставляти горшкові рослини різної висоти.
2
Придбайте холодильні шафи та вітрини, якщо відкриваєте продуктовий магазин. Також для цього виду торгівлі необхідні пристінкові стелажі і прилавки. Щоб якісні характеристики продуктів харчування не постраждали, важливо досконально вивчити вимоги, пропоновані до умов торгівлі ними. Даний формат більш за інших потребує і в правильному оснащенні підсобних приміщень. Від того, чи буде дотримуватися температурний режим і товарне сусідство, залежить збереження товару.
3
Оберіть системи освітлення. Дуже часто буває, що саме завдяки правильно підібраному світлі справи в магазині йдуть краще, ніж у конкурентів. Для підприємств торгівлі фахівці радять використовувати в тандемі загальне заполняющее освітлення і підсвічування найбільш рентабельного товару. Виділення світлом максимально вигідних позицій дозволяє акцентувати на них увагу споживачів, відповідно, ще більше збільшити продажі. Холодильні вітрини, в яких виставлено свіже м'ясо або м'ясна гастрономія, має сенс підсвічувати трохи рожевим світлом. Якщо дотримуватися всі ці нескладні рекомендації, незабаром ви побудуєте успішний діючий бізнес.