Як оформити салон краси.

Більшість керівників салонів краси чинять однакові помилки, віддаючи перевагу майстрам, а не оформлення та дизайну приміщення. Кожен клієнт, відвідуючи салон краси, розраховує не тільки на високий рівень обслуговування, але й на високий рівень комфорту та зручності. Крім того, від оформлення салону залежить настрій не тільки перукарів, але і клієнтів.
Вам знадобиться
  • ПК, доступ в Інтернет, грошові кошти, журнал з оголошеннями, бажання працювати.
Інструкція
1
Складаємо кошторис. Перед тим, як приступити, потрібно визначитися, яку суму плануєте виділити на всі роботи. Для цього, потрібно відкрити журнал з оголошеннями і зв'язатися з тими фахівцями, послуги яких будуть необхідні. Складання кошторису дає можливість визначити, які грошові суми потрібні на кожному етапі.
2
1. Створення проекту. Під час пошуку дизайнера потрібно звертати увагу не тільки на ціну його послуг, але й на портфоліо. Ідеальний варіант, коли дизайнер вже працював над створенням проекту салону краси .- Планування геометрії інтер'єру. Людська психіка на кожну геометричну експозицію реагує по-своєму. Як показують дослідження, більшість вибирає квадрат, т.к. ця форма заспокоює. А форми з гострими кутами (трикутник, наприклад), навпаки, викликають занепокоєння. Кожне приміщення можна легко обіграти. Дверні прорізи у формі арок і підвісні стелі у формі напівкіл, додадуть пропорціям виразність. Карнизи приховають кути, а перехід до стелі буде плавним і м'яким. Підкреслена вертикаль ніші і дзеркала візуально збільшує висоту приміщення. Крім того, особливу увагу потрібно приділити системі висвітлення.- Вибір колірного рішення інтер'єру. Під час вибору кольору, потрібно врахувати психологічні закономірності людей. Кожен колір асоціюється з чимось окремим. Скористайтеся послугами мережі Інтернет та ознайомтесь більш детально, що означає кожен колір. Особливу увагу зверніть на такі кольори: синій, блакитний, червоний і зелений.
3
Придбання обладнання. Обладнання - це невід'ємна частина оформлення салону краси. Крім свого прямого функціонального призначення, воно підкреслює гідності і ховає недоліки оформлення приміщення салону.
4
Передача проекту будівельній бригаді. До вибору фахівців потрібно підходити з особливою ретельністю. Тут так само відіграє роль не тільки ціна, але і досвід бригади.
Зверніть увагу
На вибір фахівців може піти багато часу і сил. Скориставшись послугою "ремонт під ключ", можна цього уникнути. Ремонт під ключ складається з розробки проекту приміщення і самого ремонту. Таким чином, не потрібно додатково шукати дизайнера. Крім того, не потрібно буде пояснювати свої побажання кілька разів.
Корисна порада
Оформлення салону краси має бути оригінальним і цікавим. Сьогодні це цінуватися найбільше. Не бійтеся комбінувати кольори один з одним, це дозволить зробити інтер'єр салону краси не нудним і унікальним.