Як пробити авто по VIN-коду. Пробити авто по vin безкоштовно.

За VIN-номеру автомобіля можна дізнатися всю основну інформацію по машині. Крім цього, частково визначається і історія даного авто. Адже VIN - основний ідентифікаційний номер від виробника. Та до того ж при будь-яких операціях з машинами (ремонт, фарбування, участь в ДТП і т.д.) завжди в першу чергу перевіряють VIN-номер.
Вам знадобиться
  • - VIN-номер;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Звичайно ж, найпростіший метод з'ясувати все, що стосується машини по VIN-номеру, - це інтернет. Тут є величезна кількість сайтів, зайшовши на які й набравши потрібні дані, ви отримаєте докладну інформацію про шуканий автомобілі. Різниця між ними може полягати тільки в обслуговуванні - одні надають послуги за певну таксу, інші роблять це безкоштовно. Так, наприклад, машину будь-якої марки, але за умови, що вона була зареєстрована в Америці, можна "пробити" по VIN-у на сайті www.carfax.com за певну суму - близько 99 рублів. Такі ж послуги і за ту ж суму вам нададуть на сайті: autochek.ru.
2
Безкоштовну інформацію можна спробувати отримати на сайті http://www.freevin.ru. Крім цього, можна спробувати знайти експерта, який може за допомогою всесвітньої павутини визначити всю необхідну інформацію про вашому автомобілі по його VIN-номеру. Для цього потрібно зареєструватися на тематичних форумах. Зазвичай там обов'язково в числі учасників є такі фахівці. Вони висилають вам всю необхідну інформацію на електронну пошту. Плюс їх послуг в тому, що вони часто роблять це безкоштовно.
3
Спробувати пробити автомобіль по VIN-номеру через офіційного представника. Наприклад, прийти в салон дилера машин вашої марки і зробити у них запит на отримання інформації. Їм простіше знайти всі необхідні для вас відомості з тієї причини, що у них є прямий зв'язок із заводом-виробником, на якому зберігаються основні дані по випущених у них машинам. Правда, так можна тільки уточнити характеристики. Дізнатися, чи побував автомобіль в серйозних передрягах, можна іншим способом.
4
Для того щоб дізнатися історію машини, з того моменту, як вона зійшла з конвеєру, потрібно звернутися до співробітників дорожньо-постової служби. Правда, цей варіант можливий тільки якщо машина була до вас зареєстрована в Росії або в братських республіках. Тоді у відповідь на свій запит ви можете отримати цікаву для вас інформацію щодо аварій, ремонтів, викрадень і т.д.