Як нарощувати нігті акрилом на типсах.

Для того, щоб роздобути довгі, красиві нігтики, за ними необхідно ретельно доглядати. Але у сучасних жінок далеко не кожен день може знайтися час для виконання манікюру. Вихід з цієї ситуації - акрилове нарощування нігтів на типсах .
Інструкція
1
В першу чергу потрібно підібрати тіпси за розміром. Всього існує 10 їх номерів. Вибирайте такі, ширина накладної частини яких точно збігається з шириною вашого натурального нігтя. Буває й так, що на мізинець тіпси знайти неможливо. Тоді треба просто взяти найменші тіпси і підпиляти їх з боків. Крім того, типси потрібно підбирати і по величині арки. Якщо у вас плоска нігтьова пластина, то вам більше підійде нарощування на формах, так як форми дозволяють створювати будь-яку арку.
2
Тепер можна переходити до обробки натуральних нігтів. Необхідно зняти з поверхні нігтьових пластин глянсове покриття за допомогою пилки з дрібним напиленням для натуральних пластин. Виконувати цю процедуру потрібно вкрай акуратно. В іншому випадку можна легко пошкодити свої нігтики. Після шліфування слід обробити поверхню нігтьової пластини знежирюючим засобом.
3
Тепер зачистите кутикулу. Її необхідно або просто посунути апельсинової паличкою або акуратно обрізати щипчиками.
4
Потім нанесіть спеціальний клей на контактну зону типсів. Звичайні побутові в даному випадку не підійдуть, вони лише зіпсують нігтьову пластину. Прикладіть типсу до натурального нігтя. Врахуйте, що клей сохне практично моментально. Тому накладати типсу потрібно швидко, без зволікань і наступних підправлені. Накладна її частина не повинна займати більше половини натурального нігтя. Після приклеювання проведіть огляд. Під накладним ногьем ні в якому разі не повинно бути бульбашок повітря.
5
Тепер потрібно зашліфувати типсу. Зніміть з неї блискуче напилення. Зрівняти краю з натуральної нігтьової пластиною. Також її необхідно буде підрізати. Адже всі вони, як правило, занадто довгі. Потім за допомогою пилочки надайте нігтю бажану форму.
6
Візьміть кульку акрилу. Ретельно його розімніть. Викладіть з нього поверхню нігтя. Дайте йому висохнути. Для того, щоб закріпити акрил, можна нанести поверх шар прозорого лаку або закріпляючого гелю. Гель необхідно просушити в УФ лампі.
Акрилові нігті є досить міцними і надійними. При хорошому виконанні роботи зовні їх відрізнити від справжніх можна. Сама акрилова маса досить швидко застигає, а за допомогою спеціальних порошків, які додають в акрилову масу, додає нігтям природний колір. Акрил легко можна зняти, використовуючи спеціальний розчинник.
Вам знадобиться
  • - тіпси;
  • - антисептик (розчин мірамістину);
  • - велика і мала пилки, буфи;
  • - праймер;
  • - тіпсорез.
Інструкція
1
Обов'язково вимийте руки і очистіть їх за допомогою антисептика (розчином мірамістину). Акуратно зніміть верхнє покриття на нігтях (для цього візьміть велику пилку). Працюйте так, щоб всі рухи пилки в точності збігалися з лініями росту нігтів. Коли поверхня нігтів буде рівною - видаліть пил.
2
Тепер потрібно зачистити кутикулу: візьміть пилочку з найменшим зерном і відсуньте їй кутикулу.
3
На кожен ніготь підберіть типс за розміром.
4
Підпиляєте той край, який буде прилягати до самого ногтю.Пріклейте типс клеєм.
5
Тіпсорезом приберіть зайву довжину.
6
За допомогою пилки 100 * 100 надайте форму кожному майбутньому нігтя.
7
бафом (універсальної спеціальною пилкою м'якого абразиву) або пилянням 120 * 180 обробіть всю поверхню тіпсa і приберіть кордон між ним і нігтем.
8
Після застосування бафов і пилянь зметіть тирса щіткою.
9
Покладіть невелику кількість праймера (матеріалу, який застосовується для попередньої підготовки поверхні нігтя перед нанесенням акрилового покриття) на пензлик, а потім нанесіть його так, щоб ваш ніготь засверкал.Старайтесь уникати навіть малого попадання праймера на шкіру. Після цього обробіть праймером типс.
10
Одягніть типс на ніготь. Простежте, щоб типс розташовувався саме під куточками нігтя, інакше ніготь сможетбистро зламатися або тріснути. Закріпіть типс.
11
Повторно нанесіть праймер: нанесіть акриловий (білий) кульку на типс і розподіліть його по всій поверхні нігтя.
12
Нанесіть на «справжній» ніготь крапельку (рожевий кульку) акрилу таким чином, щоб, рожевий ібелий - обидва шару, злегка перетиналися. І другий кульку нанесіть в районі кутикули. Зробіть це так, чтобиповерхность самого нігтя і його сторони були рівними (поверхня нігтя повинна бути влажноватой).
13
Акуратно підпиляєте нарощений ніготь.
14
Після кожного нарощування нігтя промийте кисть браш-клінерами і витріть її про серветку.