Як відкрити млин.

Млин борошномельна являє собою підприємство, що здійснює переробку зерна на борошно. В даний час справжню дерев'яну млин і не зустрінеш. Сучасна техніка значно відрізняється від своїх попередників і виконує великі обсяги переробки, забезпечуючи додаткове знезаражування зерна при отриманні борошна, продовжуючи термін її зберігання.
Інструкція
1
Сучасні млини для зерна мають конструкцію настільного типу, яка складається з рами, з встановленим на ній корпусом з електродвигуном і завантажувальним бункером.Для установки млини вам буде потрібно цех, обладнаний силовою електропроводкою, захисним контурним заземленням та розподільним щитом, а також приточно-витяжною вентиляцією. Підключення млини до електроживлення виробляєте відповідно до інструкції. Необхідні для підключення проводу траси виконайте в сталевих трубах.
2
Для обслуговування млина достатньо одного оператора. Перед включенням млини очистіть з контактів пускача консервирующую мастило. Перевірте стан пускача і двигуна, а також опір заземлення, опір ізоляції проводів, опір між болтом заземлення і будь доступної для дотику поверхні частини млина, яка може бути під напругою. Підключіть млин до електромережі, додатково перевіривши відповідність напруги мережі та електрообладнання.
3
Перевірте напрямок обертання ротора (вірно - за годинниковою стрілкою, якщо ви подивіться з боку ротора-подрібнювача). Перевірте на безпеку установку приймального лотка. Підготуйте подачу зерна до місця завантаження.
4
Натисніть кнопку «Пуск» на пускачі і закрийте заслінку. Засипте в приймальний бункер зерно. Для початку заслінку на бункері встановіть на мінімальну подачу. Щоб домогтися максимальної продуктивності млина, не перевантажуючи електродвигун, поступово збільшуйте подачу зерна.
5
Через дозуючий пристрій зерно самопливом надходить в зону подрібнення з завантажувального бункера. За рахунок обертового молоткового ротора зерно відкидається до внутрішньої поверхні деки, що сприяє його подрібненню. Далі відбувається просіювання через сито, після чого отримана фракція надходить в приймальний лоток. За допомогою гумового джгута на приймальний лоток надаватися приймальний рукав або мішок для транспортування продуктів помелу в ємності. Крупність помелу можна контролювати, витягнувши обойму і замінивши сітку. Встановіть обойму на колишнє місце. Сітка повинна розташовуватися внізу.Во час роботи контролюйте наявність сировини в бункері, роботу електродвигуна, надійність кріплення приймального лотка.
6
Через 1:00 безперервної роботи зробіть перерву на 5 хвилин для охолодження. При виявленні несправності (сильне нагрівання двигуна, шум, іскріння) вимкніть млин , і приступите до усунення неісправності.После перерви перекрийте подачу зерна і запустіть електродвигун. Далі встановіть заслінкою необхідну подачу зерна.
7
Після закінчення роботи перевірте стан електрообладнання, зубів деки і молотків, сітки просіювання. Якщо сітка забита, очистіть її простим струшуванням.