Як розпланувати ділянку.

Зовсім вже небагато часу залишилося до настання теплих весняних днів, коли дачники роз'їдуться по своїх ділянках, але у когось ділянка вже є, а хтось ще тільки виношує проект планування неосвоєної ділянки.
Інструкція
1
Будь-хто, хто не має достатню кількість вільного часу, одразу подумає - а чому б не звернутися в спеціальну будівельно-ландшафтну фірму? Але не варто забувати про те, що послуги таких фірм недешеві - найпростіший проект обійдеться не менше ніж в 9-10 тисяч рублів, а якщо замовити більш ретельне опрацювання, то сума цілком може піднятися до 40-60 тисяч.Однако план-схема цілком придатна і для власноручного реалізації, якщо звичайно, креслення не було найнеприємнішим спогадом з студентської молодості.
2
План дій в загальному вигляді такий: 1. Вибрати адекватний для вашої території масштаб і нанести його контури на лист з обов'язковою разліновкой.2. Необхідно врахувати всі ті споруди, які вже є на ділянці (припустимо, від старих власників), і відобразити на плані іх.3. Згадати шкільні роки і вирізання аплікацій. Запитайте, для чого? Все дуже просто - з картону нарізайте об'єкти, які збираєтеся розміщувати на ділянці і можете вдосталь нафантазувати з приводу їх расположенія.4. Коли ви порахуєте, що компонування прийшла до заключної стадії, непогано зняти кілька копій - так вам буде набагато зручніше вести розмову з будівельниками і дізайнерамі.5. Чому б не задуматися про використанні тривимірної планування? Об'єкти можна зробити з пластиліну, наприклад. Така модель буде зручна тим, що дозволить оцінити такі тонкощі планування, як облік падаючих від об'єктів тіней. Для тих, хто любить позасмагати влітку на своїй ділянці, це вельми і вельми значимо (хоча, звичайно, не тільки для них).
Зверніть увагу
Попередня планування ділянки дуже важлива, оскільки дозволяє визначити, на які саме зони буде розбитий ділянку, і наскільки вони будуть різнитися територіально і функціонально.