Як повернути побутову техніку в магазин. Як повернути зламалася техніку в магазин протягом 14 днів.

Побутова техніка повертається в магазин з різних причин. Когось не влаштовує видаваний пральною машинкою шум, хтось знайшов духовку подешевше і потужніший, а кому-то перестав подобатися колір пилососа. Самі продавці, здається, не проти повернень, адже говорять же вони про те, що можна повернути річ протягом 14 днів. Однак насправді ситуація не так проста.
Інструкція
1
Стаття 25 Закону про захист прав споживачів говорить про те, що споживач дійсно має право на обмін непродовольчих товарів належної якості протягом 14 днів. Для цього потрібно звернутися в магазин , пред'явити касовий або товарний чек, продемонструвати схоронність товарного вигляду, пломб, ярликів яку повертатимуть речі.
2
Продавець повинен особисто переконатися в тому, що річчю не користувалися і що збережена заводська упаковка. Пояснювати причини повернення покупець не зобов'язаний, врахуйте це. Якщо виявилося, що куплена річ має дефект або брак, відразу ж звертайтеся в магазин , де був придбаний цей товар.
3
Закон на вашому боці: вам повинні повернути гроші або обміняти браковану вещь.Прічем відсутність касового чи товарного чека не є причиною відмови в поверненні грошей або обміні товару. В цьому випадку посилайтеся на показання свідків.
4
По-іншому йде справа з технічно складної побутової технікою. Це електропобутові машини та прилади, побутова радіоапаратура, побутова комп'ютерна техніка, фотоапаратура, відеоапаратура, електромузичні інструменти, електронні іграшки, побутове газове обладнання та пристрої. На такі товари встановлено гарантійний строк, що підкреслює їх технічну складність.
5
Якщо придбаний товар із зазначеної категорії має належну якість, повернути його просто так, без вагомих причин, в магазин протягом 14 днів неможливо. Так само як неможливий і повернення грошей або обмін на аналогічний товар.
6
Однак, якщо в процесі експлуатації виявлено брак або дефект, можна на законних підставах розірвати договір купівлі-продажу. Для цього зверніться у магазин , пред'явіть несправну річ або висновок незалежної експертизи, якщо дефект непомітний з першого погляду. Тепер продавець повинен повернути гроші або замінити несправну річ.
7
Пам'ятайте, продавець має право на власну експертизу, мета якої - з'ясування причин появи дефектів. Якщо експертиза покаже, що мало місце механічне пошкодження речі або товару, з вини покупця, в задоволенні вимог вам буде відмовлено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5s3B67nttV4
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що незнання законів не звільняє продавця від ответственності.Еслі продавець продовжує стояти на своєму і відмовляється міняти браковану річ, звертайтеся зі скаргою до Росспоживнагляд.
Корисна порада
У випадку, якщо продавець відмовляється це зробити, складайте письмову заяву-претензію або звертайтеся до міського Комітет із захисту прав споживачів.
Побутова техніка відноситься до категорії технічно складних товарів, тому правила її повернення відрізняються від тих, що діють для звичайних речей. Зокрема, ви не можете повернути побутову техніку в магазин під тим приводом, що вона вам просто не сподобалася.
Інструкція
1
Існує перелік №55 промислових товарів належної якості, що не підлягають поверненню в магазин. Переконайтеся, чи не входить ваша побутова техніка в цей перелік. У ньому згадуються електропобутові машини та прилади, фото- та кіно апаратура, телефони, електромузичний апаратура, електронні іграшки.
2
В тому випадку, якщо ви виявили несправність, ознайомтеся з переліком №575. У ньому перераховано побутова техніка, яку можна повернути продавцеві тільки в разі виявлення істотних технічних неполадок. До них відносяться непереборні поломки або дефекти, які можна виправити тільки при несумірних витратах або витратах часу. До істотних недоліків відносяться і ті, які проявляються неодноразово навіть після ремонту.
3
Холодильник і морозильну камеру, пральну машину, комп'ютер з недоліками, які просто заподіюють вам незручності, повернути або обміняти ви не зможете. В цьому випадку передбачений тільки безкоштовний гарантійний ремонт. Наприклад, коли вам здається, що пральна машина працює надто шумно, повернути або обміняти її в магазині не вдасться. А в тому випадку, якщо вона не виконує свого призначення - не пере або стирає погано - вже можна послатися на перелік №575.
4
Коли після підписання акта приймання або договору ви привезли товар додому і виявили фізичну ваду - тріщину або дефект корпусу, скол або вм'ятину - довести, що це сталося не з вашої вини, вам, швидше за все, не вдасться. Але ви можете замовити незалежну експертизу, яка доведе, що дефект, наприклад, місячної давності, а техніка придбана тиждень тому. Це стане аргументом для повернення грошей.
5
Повернути побутову техніку ви можете без упаковки і без чека. Умовою для цього цілком може бути документ про купівлю товару. Свідчення свідків, які ви можете пред'явити як доказ своєї покупки, в суді зазвичай не розглядаються як досить переконливий аргумент. Договір або оформлений гарантійний талон - аргументи більш надійні.