Як бути завжди привабливою.

Красиві риси обличчя і досконала фігура дівчини - це заслуга батьків, але привабливість і чарівність завжди досягаються її власними зусиллями і життєвими установками. До деяких з нас це розуміння приходить інтуїтивно, іншим слід трохи помізкувати про те, в чому ж полягає секрет привабливості.
Інструкція
1
Перший секрет привабливості - ваше здоров'я. Завжди піклуйтеся про нього і підтримуйте свою фізичну форму в хорошому стані: не забувайте про ранкової гімнастики і фізичних вправах, частіше бувайте на свіжому повітрі і ходите пішки, займайтеся спортом.
2
Слідкуйте за своєю вагою - адже зайві кілограми не додають привабливості. Але не слід обмежувати себе дієтами. У розумних кількостях можна їсти все, от тільки перевагу віддавайте овочам і фруктам, які будуть тримати в нормі обмін речовин. Втім, не «зациклюйтеся» на проблемі своєї ваги. Частіше про це думаєте тільки ви, оточуючі ж вас оцінюють зовсім за іншими критеріями.
3
Дотримуйтесь відомі вам з дитинства гігієнічні правила, будьте охайні й акуратні. Приймайте душ, чистите зуби після прийому їжі, знайдіть підходящі для вас духи. Чистота і свіжість вашого тіла і волосся зроблять вас молодше. У порядку завжди повинні бути і нігті.
4
Не забувайте, що одяг - теж засіб вашого самовираження. Частіше переглядайте свій гардероб і експериментуйте, шукайте ваш власний стиль. Вдало підібраним платтям завжди можна підкреслити свої достоїнства і багато в чому приховати недоліки. Якщо ж ваша одяг буде нудна і нецікава - також будуть думати і про вас.
5
Слідкувати за новинками моди і модними тенденціями необхідно, але все-таки будьте господинею становища - не можна, щоб мода замінила вам розум.
6
Постарайтеся контролювати свій голос. Він повинен бути м'яким і спокійним, а не наполегливим, агресивним і верескливим.
7
Ваша добра і відкрита усмішка відобразить світло вашої душі і не залишить оточуючих байдужими.
8
Перебуваючи поруч з людьми, приймайте участь в спілкуванні з ними. Той, хто сидить осторонь і просто спостерігає за подіями, іноді справляє враження нудного людини. Підтримуйте бесіду, слухайте зацікавлено, чи не критикуйте себе та оточуючих.
9
Ви повинні самі відчути свою привабливість. Щоб люди дивилися вам услід із захопленням, потрібно відчувати це всередині себе. Ваші впевненість в собі і бадьорість обов'язково передадуться людям!