Як понизити завантаження ЦП. програми для зниження завантаження цп.

В основному надмірна завантаження ЦП викликана установкою і включенням будь-якої програми, яка споживає велику частину ресурсів системи. При 100% завантаженні (перевірити це можна за допомогою диспетчера задач) комп'ютер починає зависати, додатки - гальмувати і вирішити цю проблему часом може тільки перезавантаження. Отже, для того щоб знизити завантаження ЦП, ви можете скористатися наступною інструкцією.
Інструкція
1
Спершу відкрийте диспетчер задач в операційній системі Windows. Потім, перейшовши в розділ "Процеси", подивіться, які саме програми споживають більшу всього процессорной потужності. Якщо це потрібна для вас програма, то не чіпайте її. Шукати потрібно лише ті процеси, які не грають ролі при роботі за комп'ютером. Але в теж час перед відключенням, перевірте, навіщо потрібен той чи інший процес, таким чином, ви захистите себе від несподіваних проблем.
2
Потім, відкривши вікно «Виконати», введіть на клавіатурі команду msconfig. Далі перейдіть в розділ «Автозавантаження». У цій вкладці перераховані всі програми, що запускаються разом з включенням системи. Приберіть всі непотрібні програми (крім антивіруса, він вкрай необхідний для коректної роботи комп'ютера), це не зашкодить роботі операційної системи.
3
Після того як ви виконали ці дії, знову відкрийте диспетчер задач і перейдіть у вкладку «Швидкодія». Якщо завантаження ЦП буде все також велика, то вам необхідно провести дефрагментацію дисків. Надто фрагментовані файли не тільки уповільнюють потрібні вам програми, але і займають більшу частину продуктивності ЦП. Якщо у вас немає часу проводити повну дефрагментацію, то проведіть її лише на системному диску (на якому встановлена операційна система). Можливо, це зніме частину навантаження з процесора.
4
Очистіть ваш комп'ютер від тимчасових файлів. Зробити це ви можете за допомогою безкоштовної програми CCleaner. У самих запущених комп'ютерів дана утиліта може звільнити декілька гігабайт місця. Також ви можете скористатися спеціальною функцією очищення реєстру. Провівши цю операцію, ви не тільки очистіть місце на жорсткому диску, а й знизите завантаження ЦП.
5
Можливий, але радикальний спосіб зниження завантаження ЦП - повна переустановка системи. Заодно ви можете розібрати системний блок і очистити його від пилу. Буває, що надмірне навантаження на процесор викликана поганою тепловіддачею, викликаної засміченням кулера і радіатора.