Як наносити туалетну воду.

Туалетна вода є важливою частиною нашого іміджу. Тому при виборі парфуму важливо не тільки підібрати найбільш відповідний аромат, а й навчитися правильно наносити його на тіло. Адже від того, як і куди нанесена туалетна вода, залежить інтенсивність і тривалість звучання аромату.
Інструкція
1
Наносити туалетну воду найкраще на вологу шкіру. Суха погано поглинає аромати. Тому час, коли ви тільки що вийшли з душу, є найсприятливішим для використання парфуму.
2
Розпорошуйте аромат на чисту шкіру до того, як одягнетеся - це гарантує вам високу ступінь поглинання запаху. Також не забувайте, що потрапляння парфумерної води на одяг може не тільки знебарвити тканину, але і серйозно пошкодити її. Якщо ж все-таки вам довелося наносити аромат на одяг, пам'ятайте, що синтетичні тканини можуть значно спотворити запах, тоді як хутро і шерсть є найбільш дружніми матеріалами для розкриття аромату. Розпорошуючи парфуми, не забувайте і про коштовності: духи можуть вплинути на блиск перлів, бурштину та інших каменів.
3
Сьогодні існує декілька способів нанесення аромату на тіло. Найбільш поширеним є розпорошення на точки пульсу, тобто на шию, зап'ястя, за вуха, а також на згини ліктів і в район грудей. Шкіра в цих місцях тепла, тому запах швидко розсіюється в повітрі. Якщо ж в приміщенні буде висока температура, то має сенс нанести аромат також на область щиколоток і під коліна.
4
Вельми хорошим місцем для нанесення аромату є чисте волосся. Вони також добре поглинають запах і зберігають його надовго.
5
Користуватися туалетною водою можна кілька разів протягом дня. Освіжати аромат стоїть кожні три-чотири години. Це дозволить пахнути вам протягом усього дня. Немає сенсу наносити на тіло велику кількість парфуму за один раз, найкраще мати в сумочці невеликий флакон духів і користуватися ним час від часу.
6
Крім цього варто пам'ятати, що їжа, яку ми їмо, впливає на те, як аромат ляже на шкіру. Так, гостра їжа може зробити запах парфумів набагато інтенсивніше, ніж він є насправді. Куріння і вживання ліків також можуть змінити аромат. Підвищення температури тіла підсилює запах духов.Такім чином, на сьогоднішній день існує не тільки кілька способів нанесення аромату на тіло, але і ряд особливостей збереження його на шкірі.