Як розмістити оголошення.

Якщо ви є фізичною особою, яка потребує якусь послугу, або пропонують послугу, одним з ефективних способів заявити про це великій кількості людей є оголошення, розміщене в інтернеті. Але багато хто не знає, як його розміщувати. Зараз ми навчимося це робити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Для початку сформулюйте текст оголошення, яке будете розміщувати. Інтернет-ресурси, на яких можна розмістити оголошення, зазвичай містять два великі розділи - "Попит" і "Пропозиція". Тому краще не починати оголошення зі слів "Продам" або "Куплю" - це і так буде зрозуміло, якщо ви розмістите його в один з цих розділів. Текст повинен бути коротким, але ємним. Він повинен чітко давати уявлення про те, що ви продаєте або хочете купити. У самому тілі тексту не вказуються контакти. Для них існують спеціальні рядки, які вам належить заповнити по ходу розміщення. Те ж саме стосується і ціни.
2
Зайдіть на один з ресурсів, які пропонують послугу з безкоштовного розміщення оголошень. Зареєструйтеся та активуйте аккаунт черз електронну пошту. Все інструкції вам даватимуть по ходу, тому це не складе труднощів.
3
Тепер можна перейти до самого розміщення оголошення. Спочатку виберіть місто. Потім - категорію оголошення. На деяких ресурсах введена покрокова система розміщення оголошення, що дуже зручно для новачків. Тут все просто - поки ви не заповните одну графу або заповніть неправильно, система не допустить вас до заповнення другий, пояснивши причину. Дотримуйтесь підказок системи і в кінцевому підсумку ваше оголошення буде розміщене.
4
На деяких інтернет-ресурсах користувачам пропонується послуга по виділенню оголошення із загальної маси. Але це вже платна послуга і вирішувати, потрібна вона вам чи ні, будете ви. Можете погортати сайт і подивитися виділені оголошення. Якщо вам здасться, що, виділивши, можна привернути більше уваги до вашого оголошення, заплатите за послугу одним із зазначених на сайті способів (як правило, оплата відбувається через електронні гаманці або кредитну карту). Але, повторюємо, це не обов'язково.
Корисна порада
Не забувайте стежити за статусом вашої реклами. Для цього можна включити опцію "Сповіщення" на сайті оголошень, і тоді інформація про всі дії, що відбуваються з вашим оголошенням, будуть приходити на ваш електронну поштову скриньку. Або ж можна періодично заходити в особистий кабінет на сайті оголошень і відстежувати динаміку.