Як захиститися від електромагнітного випромінювання.

Науково-технічний прогрес і бурхлива діяльність людства по створенню нових технологій роблять наше життя набагато простіше і приємніше. Однак крім плюсів, розвиток даної галузі має й очевидні недоліки. Навіть використання стандартної побутової техніки тягне за собою небезпеку постраждати через електромагнітного випромінювання .
Інструкція
1
Відмовитися від використання побутової техніки в наш час - завдання нереальне, а ось навчиться обходити підводні камені і зрозуміти, як захиститися від електромагнітного випромінювання цілком возможно.Запомніте, що найбільше небезпечні такі прилади, як СВЧ-печі, системи «тепла підлога», холодильники «без інею», комп'ютерні монітори та зарядні пристрої.
2
Помістіть всю перераховану техніку на відстані не менше півтора метрів від вашого столу, крісла, дивана. Не сидіть близько до телевізора при його перегляді.
3
Якщо поруч з вашою квартирою проходять потужні кабелі або розташовані щитки, місце для відпочинку вибирайте на відстані не менше трьох метрів від них. Викличте фахівця для виміру рівня випромінювання .
4
Якщо ви вирішили встановити систему «тепла підлога», дізнайтеся, яка з них має мінімальне випромінювання, після цього купуйте.
5
По можливості не купуйте холодильник «без інею».
6
Монітори теж випромінюють електромагнітні хвилі. Так як ви проводите за ним достатня кількість часу, слід подбати про те, щоб модель відповідала останнім стандартам безпеки.
7
Особливу увагу слід приділити роботі з СВЧ-піччю. При покупці не намагайтеся вибирати дуже потужну модель, завжди перевіряйте, наскільки щільно закривається дверцята. Не купуйте піч, поки вам не нададуть сертифікат відповідності основним нормам.
8
При роботі з СВЧ-піччю дотримуйте кілька абсолютно нескладних правил, які допоможуть вам уникнути витоку електромагнітного поля: - Щоразу перевіряйте, наскільки щільно закрита дверца.- Дуже бережно звертайтеся з ущільненням дверцят - якщо в ній з'являться тріщинки, то електромагнітне поле може «вирватися» наружу.Прочітав ці прості правила, ви дізналися, як захиститися від електромагнітного випромінювання . Справа залишилася за малим - дотримуватися їх.