Як написати оголошення в газету.

Щоб написане в газеті оголошення знайшло відгук від потенційних адресатів, насамперед, важливо правильно вибрати видання. Якщо мова йде, наприклад, про продаж фотоапарата, варто звернути увагу на газети безкоштовних оголошень, в яких добре розвинена рубрика «хобі» або аналогічна. А для продажу автомобіля або дачної ділянки краще вибрати спеціалізовані видання.
Вам знадобиться
  • або
  • - комп'ютер, інтернет;
  • або
  • - купон з газети, ручка.
Інструкція
1
Визначтеся з газетами, в яких збираєтеся розміщувати оголошення . Уточніть, яким чином ви зможете його подати. У ряді випадків це можна зробити по телефону або інтернету. Але є видання, куди вони приймаються тільки на відповідних купонах, які або відправляються поштою, або опускаються в призначені для цього ящики. Приступайте до написання оголошення в газету, з'ясувавши всі нюанси.
2
Почніть з вибору рубрики. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить, чи побачать ваш посил адресати. Якщо, наприклад, ви хочете здати в оренду кімнату, а помилково помістіть оголошення в рубрику «зніму» - ризикуєте не отримати жодного відгуку. Можливий і інший сценарій. Припустимо, ви помилково опублікуєте це оголошення в рубриці «здам квартиру» - тоді вас очікує шквал дзвінків від тих, хто спокуситься істотно меншою вартістю. Але це будуть не до чого не призводять дзвінки, т.к. значне число читачів газети спочатку вирішить, що мова йде про квартирі, потім - неминуче розчарується. Ще й вважатиме вас шахраєм, бажаючим привернути увагу до своєї пропозиції.
3
Приступайте до складання тексту. Спочатку мова повинна йти про предмет, який хочете купити, продати, обміняти і т.д. Потім постарайтеся об'єктивно вказати його стан, рік випуску, скільки експлуатувався. Кілька слів бажано написати про конкурентні переваги - наприклад, чим ця модель краще. Пропонуючи кошенят, цуценят або інших звірів, опишіть породу, походження, забарвлення, основні риси зовнішності і характеру. Також по можливості помістіть фотографію тварини.
4
Вкажіть ціну питання, що захистить вас від нескінченних телефонних переговорів. Це краще зробити в кінці оголошення. Якщо доречний торг - теж вкажіть. Закінчити текст слід контактами: телефоном, адресою до запитання або електронною адресою. Іноді для цього в купонах передбачені відповідні поля, так що будьте уважні.
Існує багато можливостей знайти працівника для заняття вакантної посади. Наприклад, можна звернутися на біржу праці або в кадрове агентство. Ще один ефективний спосіб - це подача оголошення в спеціалізовану газету , наприклад, «Робота для Вас». Як же опублікувати там своє повідомлення?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - гроші для оплати публікації.
Інструкція
1
Оберіть видання, в якому ви хочете побачити своє оголошення . Газета «Робота для Вас» випускається як в Москві, так і в інших регіонах. При подачі заявки виберіть регіональне видання, яке розповсюджується там, де знаходиться ваша організація.
2
Найпростіше оформити публікацію оголошення через сайт газети. Для цього з головної сторінки ресурсу перейдіть в розділ «Заявка». Там ви побачите електронну адресу, на який потрібно буде відправити заявку.
3
Складіть текст заявки. Він повинен включати в себе назву компанії або ім'я індивідуального підприємця, форму власності організації, а також контактний телефон. Вкажіть місто, в якому ви пропонуєте вакансію, бажану кількість публікацій і спосіб оплати, найбільш зручний для вас. Також додайте в заявку текст самого оголошення. Він повинен містити в собі назву вакансії, посадові обов'язки, заробітну плату й необхідні умови працевлаштування, наприклад, стать, вік або освіту кандідата.Прі складанні тексту майте на увазі, що чим він більший, тим дорожче буде коштувати оголошення . Також ви можете розмістити оголошення на першій смузі. Якщо ви хочете це зробити, вкажіть це в заявці. Це коштуватиме додаткових грошей.
4
Якщо ви хочете зробити оголошення помітніше, замовте його додаткове оформлення. Це буде дорожче, але зате здобувач швидше зверне на нього увагу в ряду однакових вакансій.
5
Надішліть заявку на електронну адресу видавництва. Вам прийде відповідь, в якому вам буде виставлений рахунок за публікацію. Оплатіть його згідно прикладеним реквізитами. Це можна зробити за допомогою банківського переказу, особисто передавши гроші в офіс компанії, а також по інтернету - за допомогою банківської карти або електронних гаманців.
6
Окрім замовлення по інтернету, існує можливість залишити заявку по телефону або прийти до редакції газети особисто.