Як віддрукувати на принтері.

Принтер - це зовнішнє периферійний пристрій комп'ютера, яке використовується для створення паперових копій текстових і графічних документів. Абсолютна більшість програм, що використовуються для створення, перегляду і редагування документів мають власні функції роботи з принтером, але є й універсальні правила.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер та витратні матеріали до нього
Інструкція
1
Переконайтеся, що принтер готовий до роботи перед відправкою документа на друк: - його драйвер повинен бути встановлений в використовуваною операційною системою; - друковане пристрій повинен бути приєднано до комп'ютера кабелем або через мережеве підключення; - має бути включено його харчування; - лоток для паперу повинен бути забезпечений аркушами паперу потрібного формату в кількості, достатній для роздруківки документа; - у картриджі (або в комплекті картриджів, якщо принтер - кольоровий) повинно бути достатньо тонера (порошку, чорнила або друкуючої стрічки, в залежності від типу принтера ).
2
Переконайтеся, що документ готовий до відправки на друк. В першу чергу перевірте, чи правильно виставлені розміри полів документа. Від величини відступу від країв сторінки залежить не тільки зовнішній вигляд документа, але і кількість аркушів, який знадобиться для друку. Крім того, розміри полів не можуть бути нульовими - їх мінімальні розміри залежать від конкретної моделі друкованого пристрою, який ви використовуєте.
3
Поставте в чергу друку відкритий документ. Ця операція може бути організована по-різному, залежно від використовуваної програми. Наприклад, у текстовому редакторі Microsoft Office 2007 можна клацнути велику круглу кнопку Office або натиснути поєднання ALT + «Ф», щоб відкрити головне меню програми. Потрібні команди поміщені тут в розділ «Друк» - наведіть на нього курсор миші або просто натисніть клавішу «Л». Щоб відправити документ на принтер без будь-яких уточнень, виберіть пункт «Швидкий друк».
4
Якщо хочете вказати додаткові параметри друку, то використовуйте діалог друку замість «Швидкої друку». Як правило, в будь-якій програмі його можна запустити натисненням поєднання клавіш CTRL + P. У Microsoft Office 2007 такий діалог дає можливість вибрати принтер (якщо їх більше одного) або замовити друк у файл. Тут же можна вказати кількість копій, вибрати звичайну або двосторонній друк, вказати вибірковий список сторінок, які треба надрукувати. Є можливість задати масштабування сторінок - печатаемая область може бути автоматично зменшена або збільшена, щоб відповідати формату паперу. Можна вказати, скільки сторінок слід розміщувати на кожному аркуші паперу.
Щоб мати можливість віддрукувати текст , набраний на комп'ютері, або отриманий в готовому вигляді в текст овом файлі, необхідно мати доступ до принтера. Принтер - це периферійний пристрій друку, який підключається до комп'ютера через паралельний порт, USB-порт або через мережеве з'єднання. Якщо в текст е є кольорові ілюстрації або різнокольоровий шрифт, то вам буде потрібен або кольоровий принтер, або доведеться змиритися з втратою кольоровості документа.
Інструкція
1
Якщо у вас немає доступу до принтера, то запишіть текст овий файл на який-небудь знімний носій - флешку, диск або навіть в мобільний телефон. Потім знайдіть комп'ютер, приєднаний до принтера - зараз важко знайти офіс, в якому немає пристрою друку, та й людей, що мають персональний комп'ютер, але не мають принтера стає все менше. Напевно принтер знайдеться у вас на роботі, у ваших знайомих або у них в офісі. Існують і спеціалізовані сервіси, що займаються друком і копіюванням документів. В крайньому випадку, попросіть роздрукувати файл у магазині комп'ютерної техніки або в інтернет-кафе - якщо обсяг документа не надто великий, то навряд чи вам відмовлять.
2
Якщо принтер є, то спочатку перевірте, чи підключений він до комп'ютера, чи включено його харчування, чи є в ньому достатня кількість паперу і тонера. Якщо раніше цей принтер ніколи не підключався до вашого комп'ютера, то потрібно установка його драйвера в системі. Найчастіше це відбувається автоматично - операційна система здатна самостійно впізнати більшість підключаються до комп'ютера принтерів і підібрати для нього драйвер зі своєї бази.
3
Завантажте текст в текст овий редактор. Якщо ви тільки що набрали його, то цей крок треба пропустити, а якщо отримали у вигляді файлу, то для завантаження в програму-редактор його досить двічі клацнути.
4
Оберіть в меню текст ового редактора команду відправки документа на друк. Конкретне місце розміщення цієї команди може бути різним у різних програмах. Наприклад, в Microsoft Word 2007 треба клацнути велику круглу кнопку в лівому верхньому кутку вікна, відкрити у випадаючому меню пункт «Друк» і клацнути рядок «Швидкий друк». Можна замість пункту в меню використовувати призначені цій команді «гарячі клавіші» CTRL + P - натискання цього поєднання однаково діє в абсолютній більшості програм, в яких передбачена робота з принтером. Так ви відправите на друк свій текст , і програма покаже віконце з інформацією про те, як буде проходити ця процедура.