Як робити масаж комірцевої зони. масаж комірцевої зони в домашніх умовах.

Масаж комірцевої зони дуже корисний, він знімає болі, нормалізує артеріальний тиск, пригнічує напруга м'язів і надає відчуття незвичайної легкості. Він включає в себе безпосередньо сам масаж шиї і зону надплечій, проводиться шляхом розтягування і стягання м'язів. Основне призначення такого масажу - зняти затиски м'язів в даних областях і поліпшити циркуляцію і приплив крові в голову.
Інструкція
1
Недостатнє надходження крові до даних частинам тіла призводить до набряклості і стає головною причиною головних болів, болів передпліч, мігрені, підвищеного тиску. Особливо цією недугою страждають люди сидячих професій - водії, офісні працівники і т. Д. Неправильна постава і постійне неснимаемого напруга сприяє появі застою крові і затиску м'язів в даній області. Масаж показаний людям страждаючим остеохондрозом, сколіозом і зазнають проблеми з тиском. Масаж можна робити як у фахівця, так і в домашніх умовах. Масаж комірцевої зони починають з м'яких погладжують рухів від потилиці до надплечьях. Ніжно масажуйте бічні і задні поверхні шиї. Потім з легким натиском погладьте тіло в області надплечій і шиї до плечових суглобів. Повторіть погладжування близько 6 разів.
2
Ретельно розітріть поверхню шийного відділу кінчиками пальців. Руху поступальні з легким натиском, повинні утворювати якусь спіраль. З кожного боку рухайтеся спіралевіднимі рухами протягом 10 секунд.
3
Розімніть надпліччя з кожного боку. Шкіру на шиї захопіть, щоб утворилася складка, відтягніть її і розминайте рухами «рісующімі» вісімку поступово, не поспішаючи, зрушуючи до плечей. Повторіть такі розминання кілька разів для правого і лівого боку.
4
Притримаєте однією рукою потилицю, а інший виконайте розтягування плечових м'язів. Натискайте плавно і проводите великим пальцем від шиї до області надплечій. Наприкінці затримуйте руху руки на 5 секунд. Повторіть розтягування всіх м'язів цієї зони близько 5 разів і завершуйте масажну процедуру погладжують рухами.
5
Під час масажу в комірцевої зоні можуть виникати неприємні больові відчуття, це нормальне явище і не є показанням до відмови від масажною процедури. Описані прийоми можете сміливо застосовувати вдома, але якщо у вас запущений випадок остеохондрозу чи сколіозу то, напевно, краще звернутися до професійного масажиста.
Якщо у вас з'явилися болі в спині, шиї, голові, періодично німіють руки і пальці, ви погано спите, а тиск скаче - масаж комірцевої зони допоможе позбутися від перерахованих проблем. Єдина умова - робити масаж повинен фахівець.
Інструкція
1
комірцевої масаж корисний тим, що з його допомогою можна позбутися від головних болів, розслабитися, зняти набряклість. Остеохондроз відступає після кількох курсів такого масаж а. Людина позбавляється від недуг і стресів.
2
Мета масаж а комірцевої зони - поліпшення притоку крові до голови і зняття м'язових спазмів. Людину, якій необхідно зробити масаж , треба посадити або покласти. Техніка комірного масаж а полягає в розтиранні і доторканні неблагополучної зони. Перші сеанси можуть бути досить болючими, особливо у випадках, коли хвороба запущена. Але хворобливі відчуття будуть відступати з кожною новою процедурою, поки проблема не буде усунена.
3
комірцевої масаж допоможе прибрати надлишки сольових відкладень, спайки в області лопаток, додасть більше гнучкості шиї і спині. Роблять його, використовуючи подушечки чотирьох пальців, зігнутих в фалангах. Тривалість подібного масаж а не більше 40 хвилин.
4
Дуже корисний точковий вид комірного масаж а. Фахівцеві потрібно знайти больові точки. За ними можна простежити, наскільки застосування такого масаж а є ефективним. При точковому масаж е виконують обертальні рухи другим і третім пальцями. Сила тиску на точки регулюється, поступово збільшуючись. Впливати на больові точки необхідно протягом двох-трьох хвилин, а повторювати рухи - не менше трьох-чотирьох разів, не відриваючи палець від точки. У момент максимального натискання можна робити в точці так звану «вібрацію».
5
Щоб прибрати легкий дискомфорт і розслабити м'язи, слід провести не менше двох-трьох сеансів масаж а комірцевої зони. З метою домогтися оздоровчого ефекту треба проводити від двох курсів масаж а, що складаються з 10 сеансів, раз на півроку. Яскраво виражені захворювання і складні випадки передбачають проходження курсу масаж а з 20 сеансів раз на 2 місяці.