Як написати лист до резюме.

Супровідний лист до резюме, як заголовок до книги. Якщо він буде недостатньо яскравим, книгу можуть і не помітити. З супровідним листом ситуація схожа: роботодавець просто може відправити файл з вашим резюме в корзину, якщо супровідний лист буде невиразним, або ж якщо його зовсім не буде.
Вам знадобиться
  • Варто заглянути на сайти з працевлаштування, як правило, там чимало тематичних статей та форумів.
Інструкція
1
В принципі супровідний лист - це короткий зміст вашого резюме в формі ділового листа, тобто лаконічного і формального. Воно в ідеалі включає в себе ключові моменти вашої освіти і кар'єри та обгрунтування бажання працювати саме в тій компанії, в яку ви його посилаєте. Тому супровідний лист не завжди буває шаблонним.
2
Резюме нерідко займає кілька сторінок, гарний супровідний лист - не більше половини сторінки тексту. При великій кількості вакансій, які потрібно закрити, і, відповідно, при великій кількості вступників резюме HR-відділ компанії не завжди встигає навіть переглянути всі резюме. Тому первинний відбір може здійснюватися на основі обробки супровідних листів. Наприклад, якщо на одну і ту ж вакансію для фахівця початкового рівня прислано 50 супровідних листів з резюме, і в 25 з них вказано, що здобувач закінчив профільний вуз або має досвід роботи, то, швидше за все, саме ці резюме будуть переглядати в першу чергу , і саме цих шукачів запросять на співбесіду, особливо якщо диплом профільного вузу або досвід роботи є важливим вимогою для цієї конкретної вакансії.
3
В супровідному листі варто вказати свої основні досягнення на минулих місцях роботи - це дозволить виділити вас серед інших. Природно, ці досягнення повинні мати значення для здобувача саме на ту вакансію, на яку ви вислали супровідний лист і резюме. Приміром, якщо компанія, в якій ви хочете працювати, не вимагає від претендентів знання іноземних мов в силу специфіки своєї діяльності, то не обов'язково згадувати, що на минулому робочому місці ви якось раз виконали великий і важливий переклад.
4
Супровідний лист - це також показник вашого вміння спілкуватися. При його складанні не варто забувати про прості правила ввічливості. Приміром, ніколи не починайте лист просто зі "здрастуйте" - обов'язково згадайте в зверненні назва компанії або ім'я контактної особи, якщо воно було дано в описі вакансії. В кінці, відповідно, треба підписатися.
5
Деякі помилково вважають, що основним показником бажання працювати в даній компанії, як і основним показником вміння спілкуватися, є лестощі. Іноді вона може навіть відлякати роботодавця. Чітке і логічне обгрунтування бажання працювати в конкретній компанії, засноване на описі ваших ключових навичок, особистих якостей і амбіцій, скаже роботодавцю куди більше, ніж феєрверк компліментів на його адресу.
6
Якщо ви тільки-тільки закінчили вуз і не маєте достатнього досвіду роботи, зробіть в своєму супровідному листі упор на ваші особисті якості, значущі для роботодавця. Крім того, в такій ситуації незайвим буде написати про диплом з відзнакою, стажуванні або рекомендації до аспірантури.