Як відновити вилучену сторінку.

Вконтакте - це один з найпопулярніших сайтів в Росії і країнах найближчого зарубіжжя. У світовому рейтингу веб-сайтів він займає почесне 39 місце. Звичайно ж, величезна аудиторія цієї соціальної мережі не могла не привернути до неї безліч шахраїв. Жертвою шахраїв може стати кожен учасник мережі Вконтакте, який з необережності підхопив вірус або надав третім особам своїм персональні дані.
Інструкція
1
Отримавши доступ до сторінки учасника, шахраї починають розсилати з неї спам, засмічувати стіни груп або зустрічей. Часто вкрадені сторінки користувачів перетворюються в рекламу порносайтів та інші безсторонні сторінки. Рано чи пізно вкрадена сторінка блокується адміністрацією Вконтакте і віддаляється. Яким же чином можна відновити свою сторіночку, якщо ви стали жертвою шахраїв?
2
Для того щоб відновити свою сторінку в соціальній мережі Вконтакте, вам необхідно довести, що саме ви є її законним власником. Перш за все, вам необхідно пройти по посиланню http://vkontakte.ru/restore, де вас попросять вказати адресу вашої сторінки. Потім вам буде запропонована форма заявки, яку необхідно правдиво заповнити та відправити запит адміністрації сайту. Вам необхідно вказати старий номер телефону, до якого була прив'язана сторінка, а також ввести новий номер телефону, до якого буде прив'язана сторінка після її відновлення.
3
Далі вам потрібно буде вказати email, який ви використовували при вході на віддалену сторінку, а також новий email, за допомогою якого ви будете заходити на оновлену сторінку. Потім ви вказуєте країну і місто, де ви фактично перебували в момент реєстрації старої сторінки. Також не забудьте зазначити рік реєстрації аккаунта Вконтакте. Форма відновлення сторінки також містить порожнє поле для додаткових коментарів. В цьому полі ви можете описати, коли ви втратили доступ до сторінки, з якими подіями це може бути пов'язано.
4
Крім всіх перерахованих вище полів вам також потрібно буде завантажити на сторінку дві фотографії. По-перше, ви повинні будете завантажити чітку фотографію ідентифікує документа. Це може бути паспорт, водійські права, шкільний або студентський квиток і так далі. По-друге, вам необхідно буде сфотографувати себе на фоні сторінки відновлення пароля і завантажити цей знімок в систему. Якщо ваша заявка буде схвалена, то протягом декількох днів ви знову отримаєте доступ до вашої сторінці Вконтакте.