Як написати рецензію на роботу.

Одним написати рецензію на роботу легко, інші - навіть бояться почати. Щоб не було проблем у створенні рецензії, можна скористатися простим планом, який направить по вірному шляху і допоможе грамотно висловити свою думку.
Інструкція
1
Рецензія - це цивілізована форма обговорення чого-небудь, яка представляє собою аналіз та оцінку будь-якої роботи. Рецензія є жанром літературної критики і газетно-журнальної публіцистики. Але останнім часом навичками створення рецензій повинні володіти практично все, бо щодня сотні тисяч людей висловлюють свою думку про будь-які речі і події. Рецензувати можна практично все: побутову техніку, прилади та аксесуари, комп'ютерні технології, музику, фотографії, фільми, комп'ютерні ігри та сайти, художні твори, останні події, події, політичні заяви. Одним словом, все, що цікавить, може бути піддано суворої оцінкою, яка повинна визначити цінність об'екта.Без рецензії не можна обійтися і в науковій діяльності. Рецензія наукової роботи: статті, дисертації, курсової та дипломної роботи, - є одним з двигунів розвитку науки.
2
Якщо ви пишете рецензію в перший раз, це заняття може здатися вам дуже складним. Однак не таке воно і складне, тому що процес створення рецензії можна розділити на шість простих кроків: Крок перший. Вкажіть предмет аналізу, тему і жанр роботи. (Можна відповісти на питання: що аналізуємо? Про що робота?) Крок другий. Подумайте про актуальність обраної автором теми. (Запитання: чим цікава тема? Зможе вона зацікавити інших людей?) Крок третій. Стисло перекажіть зміст роботи, виділіть основні положення. (Можна скласти план або скористатися змістом роботи, якщо вона має занадто великий обсяг) .Шаг четвертий. Дайте загальну оцінку роботі. (Питання: що зацікавило в роботі? Які висновки автора є оригінальними, новими?) Крок п'ятий. Перелічіть недоліки роботи, помилкові виводи.Шаг шостий. Зробіть виводи.Чтоби освоїти технологію написання рецензії, достатньо пройти цей шлях один-два рази. І не потрібно боятися помилитися.