Як відкрити електронну скриньку. Як перевірити елетронній ящик де його знайти.

Електронна пошта - ідеальний метод обміну інформацією, файлами з друзями та колегами. Маючи всього лише ящик електронної пошти, ви завжди можете завжди бути на зв'язку з вашими знайомими, обмінюватися фотографіями, музикою і багатьом іншим. Абсолютна більшість закритих сайтів, таких, як соціальні мережі або форуми, запитують ящик електронної пошти при реєстрації. Ділове спілкування в мережі інтернет неможливо уявити без використання електронної пошти - за допомогою e-mail ви завжди зможете залишатися на зв'язку, незалежно від вашого місцезнаходження.
Інструкція
1
Оберіть спрямованість використання поштового ящик а - для особистого листування або для ділової. Лідер по зручності і кількістю додаткових фунецій - gmail.com. У числі функцій - сортування пошти, папки, живий чат і стрічка, а також можливість обміну короткими повідомленнями з користувачами gmail. Також, ви можете переглядати і редагувати документи спільно з іншими користувачами, використовуючи сервіс Google Documents.
2
Незалежно від того, яку пошту ви оберете, механізм реєстрації один і той же. Розглянемо його на прикладі поштового сервісу yandex.ru. Зайшовши на заголовну сторінку сайту, знайдіть віконце з входом в пошту. На ньому буде напис, подібна "Завести пошту" або "Відкрити пошту". Натисніть на цю кнопку.
3
На новій сторінці вам буде запропоновано ввести своє ім'я, прізвище, а також логін, службовець назвою вашого ящик а. При потенційному використанні електронного ящик а для ділового листування, бажано вказати своє реальне ім'я та прізвище. Також, бажано використання вашого імені та прізвища, розділених крапкою. У всіх інших випадках, переважно вписувати вигадані ім'я та прізвище.
4
На наступній сторінці виберіть пароль, секретне питання, відповідь на нього, а також мобільний телефон. Вибирайте якомога більш складний пароль, а також секретне питання, який складно буде відгадати навіть знає вас людині. Мобільний телефон потрібно для відновлення пароля, якщо ви раптом його забудете. Після цього введіть перевірочний код і натисніть на кнопку "зареєструвати", тим самим завершивши реєстрацію.
Корисна порада
Після створення скриньки електронної пошти, налаштуйте сортування входять по групах. Пам'ятайте, що лист має бути опрацьовано відразу після прочитання і переміщено в відповідну папку, тобто папка «Вхідні» повинна бути порожня.