Як відкрити кафетерій. кафетерій дозволу на діяльність.

Відкриття власного бізнесу - це трудомісткий і досить довгий процес. Але якщо ви вже давно мрієте про власний невеликому кафетерії, куди зможе прийти компанія друзів і добре провести час. У вас достатньо капітальних ресурсів і часу. Тоді запасіться терпінням, енергією, оптимізмом і дійте.
Інструкція
1
Зберіть всі документи необхідні для відкриття кафетерію. Щоб зробити все правильно, спочатку уточніть їх перелік у працівників Росспоживнагляду. Узгодьте асортимент і отримаєте дозвіл на торгівлю.
2
Оберіть місце для майбутнього кафетерію. Основними критеріями при виборі є: зручне розташування, хороша прохідність, близькість великих торгово-розважальних центрів або вокзалів. Якщо ви не плануєте орендувати приміщення, а хочете відкрити літнє кафе або побудувати окрему будівлю, то вам необхідно розробити проект кафе і узгодити його з головним архітектором і адміністрацією міста, а також пройти перевірку на дотримання санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.
3
Продумайте концепцію вашого кафетерію. На даному етапі вам потрібно буде визначитися з назвою кафе, з його зовнішнім і внутрішнім оформленням, з формою офіціантів, з оформленням меню та іншими деталями. При розробці дизайну інтер'єру та концепції кафе орієнтуйтеся на кухню, яку ви збираєтеся пропонувати вашим клієнтам: національна, європейська, фаст фуд та інші. Ваш кафетерій повинен бути яскравим, унікальним і незабутнім, інакше він загубиться в сірій масі інших закладів. Підберіть такий дизайн кафе, який передбачає гарне колірне рішення, красиву меблі і велику кухню. Зробити інтер'єр більш затишним може правильно підібране освітлення. Дизайн кафе повинен визначати не тільки внутрішній інтер'єр, але і зовнішній вигляд самого закладу. При розробці проекту дизайну кафетерію враховуйте інтереси вашої цільової аудиторії. Крім цього, зверніть увагу на місце розташування: дизайн кафе, яке розташоване в центральній частині, і дизайн кафетерію, розташованого за містом, мають певні відмінності. Красивий інтер'єр необов'язково повинен виглядати дорого і шикарно. Можна використовувати мінімалістичний стиль, образ якого завершать нечисленні, але важливі для декорування предмети.
4
Розробіть бізнес-план. Бізнес-план повинен повністю відповідати концепції майбутнього кафетерію. На цьому етапі краще звернутися до фахівців. Це допоможе вам заощадити багато часу і сил.
5
Купіть необхідне харчове обладнання, меблі та посуд. Якщо ви ніколи не працювали в області громадського харчування, то вам необхідно знайти людину, яка розбирається в цьому і допоможе зробити правильний вибір. Підбір харчового обладнання дуже відповідальним етап, так як від нього залежить майбутня робота вашого кафетерію. Також слід дуже ретельно поставитися до вибору майбутнього дизайну меблів і посуду, в якій ви будете подавати страви вашим клієнтам. Вони повинні повністю відповідати дизайн-проекту кафетерію.
6
Найміть персонал. Щоб уникнути помилок при прийомі на роботу, доручіть пошук працівників кадровому агентству. Кадрове агентство організовує співбесіду і проведе конкурс серед кандидатів. Вам залишиться тільки ознайомити їх з майбутньою роботою і підписати трудовий договір. Якщо ви все ж таки вирішите підбирати працівників самостійно, то в першу чергу звертайте увагу на особистісні та професійні дані, а також на наявність медичної книжки. Пам'ятайте від роботи співробітників, залежить імідж кафетерію і його репутація.
7
Закупити спеціальні термінали для автоматизації роботи персоналу. Це допоможе вам істотно скоротити час обслуговування гостей, підвищить продуктивність і полегшить роботу офіціантів. При виборі постачальника обладнання, звертайте увагу на його популярність серед ваших конкурентів, а також на перелік операцій, який термінал здатний виконати.
Власна кав'ярня - кращий бізнес для любителя кави. Ви будете робити і продавати те, що любите, і те, в чому розбираєтеся. Крім того, кав'ярні дуже рентабельні, порівняно з іншими закладами громадського харчування. Незважаючи на те, що в Москві дуже багато кав'ярень, їх все одно набагато менше, ніж в Нью-Йорку. За даними журналу Forbes, на 100000 нью-йоркців припадає 75 кав'ярень, а на 100000 москвичів - тільки 4.
Інструкція
1
Для кав'ярні, як і для інших закладів громадського харчування, дуже важливо місце розташування. Необов'язково намагатися знайти приміщення в самому центрі міста, особливо якщо в ньому вже й так дуже багато кав'ярень. Однак для кав'ярні дійсно потрібно "жваве" місце: близько метро або великого бізнес-центру, в кінотеатрі або торговому центрі.
2
Більшість клієнтів кав'ярень - люди відносно молоді, від 17 до 40 років. Найбільше серед них жінок. На це варто орієнтуватися і продавати якомога більше різноманітних десертів та сиропів до кави - все ж жінки, як правило, люблять солодке. Крім того, взявши один невеликий десерт, часто хочеться взяти ще один і ще одну чашку кави. Якщо ваша кав'ярня розташовується близько бізнес-центру чи інституту, обов'язково продавайте кави в картонних стаканчиках "на винос", оскільки багато офісних працівників і студенти не снідають вдома.
3
Для відкриття зовсім маленькою кав'ярні - на 15-20 місць - знадобиться приміщення площею 60-70 кв.м. Чверть приміщення займатиме кухня. Якщо ваша кав'ярня припускає приймати до 70 гостей одночасно, потрібно буде зняти приміщення площею від 200 кв.м і вище. Приміщення необхідно буде розділити на курців і некурців зони, зробити ремонт, встановити кондиціонер.
4
Особливо уважно варто підійти до складання кавової карти - меню. Кав'ярень все-таки чимало, і ваша повинна виділятися. Найпростіше обійти всі кав'ярні, розташовані недалеко від передбачуваного місця вашої і спробувати каву, а також проаналізувати меню. Напевно ви знайдете щось, що є, наприклад, тільки в одній з цих кав'ярень. Нехай цей сорт кави або вид напою з'явиться і у вас.
5
Що стосується десертів і закусок, то найдешевше закуповувати їх у виробників кондитерських і кулінарних виробів. Однак власна кухня має низку переваг: ви зможете готувати ексклюзивні авторські десерти, вони будуть завжди свіжими. Крім того, ви не зіткнетеся з проблемою нереалізованої продукції, тобто закуплені десерти і закуски не пропадуть.
6
Для кав'ярні важливо певне обладнання. Мінімум - це кавова машина, кавомолка, вітрина для десертів, холодильник, міксер, посуд. Для кухні знадобиться спеціальне обладнання, воно залежить від того, що ви будете готувати. З персоналу вам знадобиться від 2 до 6 офіціанток, 2-3 бариста, прибиральниця і 1-2 повара, якщо у вас буде власна кухня.
7
Не варто забувати і про рекламу. Ще до відкриття кав'ярні можна почати поширювати буклети, розміщувати в Інтернеті оголошення. Це допоможе залучити клієнтів якомога раніше. Чим більше у вас буде клієнтів, тим швидше ваша кав'ярня окупиться. Середній термін окупності - від півтора років, але за рахунок грамотної рекламної кампанії його можна скоротити до року і навіть більше.