Як вибрати фурнітуру.

Фурнітура - прикладні дрібні деталі, що доповнюють і завершують образ чогось більшого і основного (одягу, меблів, квартири). Незважаючи на те, що деталі дрібні, в них закладений великий потенціал. Щоб не зіпсувати основне фурнітурою, необхідно приділити увагу її підбору.
Інструкція
1
Пропозиція фурнітури сьогодні різноманітно. Вибрати є з чого. Якщо ви ще не вирішили, яку фурнітуру вибрати, відвідайте магазини відповідного профілю. Якщо це фурнітура для дверей - сходіть в будівельні магазини, якщо для шикарного плаття - в швейні.
2
Корисно також пошукати фотографії та зразки в мережі, придбати спеціалізовані журнали.
3
Якщо завдання серйозна - зверніться до професіонала. Це може бути сторонній фахівець або фахівець магазину. Останній варіант можливий у великих чи фірмових магазинах. Не шкодуйте грошей на грамотного фахівця, якщо самі не справляєтеся.
4
Коли підете в магазин або до дизайнера, захопіть виріб з собою або фото (коли річ або простір не можна транспортувати).
5
Прикладайте фурнітуру до речі (наприклад, до низу спідниці) або подумки представляйте її на фотографії. Якщо мова йде про меблів або подібних об'єктах, фахівець може за допомогою програми наочно показати, як виглядатиме диван або простір, якщо ви зупинитеся на цій фурнітурі.
6
Враховуйте основний принцип підбору - дотримуйтесь композицію. Це означає, що фурнітура повинна гармоніювати з основою, на якій вона розташовується, і з навколишнім пространством.Прікладние матеріали для одягу повинні гармоніювати з: - одягом, - з господарем одягу (його способом, внутрішнім світом), - з місцем, де він буде в ній хизуватися.
7
Фурнітура для предметів, що оточують людину, повинна гармоніювати з: - предметом (наприклад, балдахіни з диваном), - з простором, в якому розташований предмет (балдахіни дивана зі стилем вітальні), - з людиною (диван з балдахінами повинен відповідати стилю людини, якій належить вітальня) .Якщо коротко, гармонія - це коли не виникає бажання щось прибрати або добавіть.Она досягається при: 1) дотриманні пропорцій (співвідношення деталей, довжина, ширина, товщина) і розташуванні деталей; 2) витримуванні колірної гами; 3) відповідно характерів фурнітури, об'єкта і навколишнього світу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9JKPFtu4Lq8
Корисна порада
Фурнітуру можна підібрати за один похід в магазин. Однак будьте готові до того, що доведеться обійти кілька магазинів, та й не один раз. Головне в цій справі - це хороший результат, який буде вам нагородою і принесе позитивні емоції.