Як використовувати пластикові пляшки.

Велика кількість напоїв упаковується в пластикові пляшки . З цієї причини в кожній родині накопичується досить багато цієї тари. Використовувати її можна не тільки за призначенням. Існує кілька областей, де їх можна застосувати, коли вони спорожніли.
Вам знадобиться
  • - пластикові пляшки різних розмірів і форм;
  • - ножиці;
  • - ніж;
  • - шнурок;
  • - шило ;
  • - металеве кільце;
  • - вода;
  • - мука.
Інструкція
1
Пластикові пляшки можна використовувати на дачі. Коли виникає необхідність захистити щойно посаджені живці, кращого матеріалу не знайти. Якщо відрізати у пляшки верхню частину, вийде непоганий ковпак, яким необхідно вкрити держак. Землю попередньо краще полити водою, щоб створився мікроклімат, в якому живці швидко укореняться.
2
Можна зробити з пляшки "поїльник" для рослин. Для цього необхідно проробити в кришці дірочки і відрізати дно. Потім слід вкопати її вниз кришкою в землю на одну третину і наповнити водою. Коли земля пересохне, з "поїльника" до коріння буде надходити волога.
3
Використовувати пляшки можна і в саду. Вони послужать непогану службу для захисту стовбурів дерев від морозів. Для цього необхідно відрізати верхню частину, а те, що залишилося розрізати уздовж. Отриманий матеріал надаватися на стовбур дерева, а навесні акуратно знімається.
4
Якщо виникло бажання посмажити шашлик, тара з пластику відмінно підійде для того, щоб з неї бризкати воду на вугілля. Для цього необхідно набрати в пляшку води, а в кришці проробити безліч маленьких отворів шилом. Виходить зручна і містка "поливалка". Обсягу 1-2л цілком вистачить на одну "партію" шашликів.
5
У холодну пору в межах міста безліч птахів страждає без корму. Якщо немає часу змайструвати годівницю з дерева, в цьому випадку теж підійдуть пляшки з пластику. В одній або двох бічних поверхнях необхідно вирізати отвір, а всередину насипати пшоно або крихти. Щільно закручену кришку слід проткнути наскрізь і вставити металеве кільце або шнурок, щоб виріб можна було підвісити. Птахи, сівши на край імпровізованій годівниці, будуть діставати корм.
6
Бувають ситуації, коли немає під рукою потрібного інструменту. Наприклад, на дачі або пікніку, раптом знадобилася качалка. У такій ситуації цілком виручить спорожніла пляшка. Необхідно заповнити її водою або борошном, щільно загорнути кришку і скалка готова.
7
Вироби з пластикових пляшок прекрасно застосовуються на кухні. Ось одна з них. Необхідно відрізати шийку під кутом, а в отвір, на яке нагвинчується кришка, слід вставити дерев'яну паличку. Можна залишити кришку на отворі і використовувати її як ручки. Виходить прекрасна лопатка для сипучих продуктов.Іспользовать різні вироби з непотрібних пляшок можна в різних областях. Політ фантазії в цьому питанні, практично не обмежений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vZ9HHB8tY40
Зверніть увагу
Розрізаючи пластикові пляшки, краще використовувати ніж без зазубрин. Інакше можуть виникнути тріщини на пластиці.
Корисна порада
Вироби з пластикових пляшок можна робити разом з малюками, дотримуючись правил безпеки.