Як відстежити поштовий переказ. Відстеження поштових переказів.

У 21 столітті звичайні поштові перекази замінили електронні. Ця послуга отримала назву «КіберДеньгі». Широка мережа поштових відділень по всій Росії дозволила організувати найбільшу в країні систему електронних переказів. Великі, так звані механізовані відділення зв'язку, мають можливість відправляти і приймати електронні грошові перекази шляхом з'єднання по захищених каналах зв'язку з серверами. Однак незважаючи на передові технології, у відправника і раніше трохи способів відстежити відправлений поштовий переказ.
Вам знадобиться
  • - документ, що засвідчує особу відправника;
  • - відомості про одержувача: П.І.Б. або назва підприємства, точна адреса, номер абонентської скриньки, поштовий індекс;
  • - гроші.
Інструкція
1
Заповніть бланк поштового переказу. Всі поля повинні розбірливо читатися, заповнені або друкованими літерами, або з використанням принтера. Виправлення на формі не допускаються. Крім того, індекс адресата заповнюється стилізованими цифрами чорнилом будь-якого кольору, за винятком червоного, жовтого та зеленого, оскільки індекс сканується машинами.
2
Вкажіть на бланку спосіб доставки - за конкретною адресою, до запитання або на абонентську скриньку.
3
Для контролю за доставкою вашого відправлення скористайтеся додатковими послугами Пошти Росії: - повідомлення одержувача про прихід переказу грошей (безкоштовно); - передача текстового повідомлення довжиною не більше 70 символів (безкоштовно); - повідомлення про виплату поштового переказу одержувачу (за додаткову плату).
4
Пошта Росії здійснює централізований контроль за рухом кожного поштового відправлення, що дозволяє виключити можливість втрати грошових средств.Однако діюча система «КіберДеньгі» не передбачає можливість відправнику самому відстежити рух та отримання грошового переказу в режимі on-line, що є істотним недостатком.Поетому завжди замовляйте повідомлення про виплату.
Зверніть увагу
Для відправки коштів юридичній особі необхідно знати банківські реквізити: ІПН, розрахунковий рахунок організації, найменування банку, кореспондентський рахунок банку, БИК банку.