Як підключити зовнішній модем.

Модем - це пристрій, за допомогою якого забезпечується доступ до мережі інтернет. Якщо на зорі інтернету та комп'ютерних технологій модеми встановлювалися в системний блок, то на сьогоднішній день широко популярні так звані зовнішні модеми, які не вимагають установки в комп'ютер. Вони більш зручні в користуванні. Щоб підключити його, потрібно всього кілька хвилин часу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - зовнішній модем;
  • - диск з драйверами модема.
Інструкція
1
Встановіть модем в зручному місці, щоб до нього діставав кабель телефонної лінії. Зовнішні модеми можуть бути оснащені власним блоком живлення або ж харчуватися від комп'ютера. Кнопка живлення, як правило, знаходиться на передній панелі пристрою. Натисніть її.
2
Знайдіть на панелі модему порт для підключення до телефонної лінії. Зверніть увагу на телефонну розетку. На ній має бути два роз'єми, до одного з яких підходить телефонний кабель, до другого - кабель від модему. З'єднайте модем з телефонною розеткою, підключивши один кінець кабелю до порту на модемі, а другий - до відповідного роз'єму на розетку.
3
Увімкніть ПК і дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Після цього підключіть зовнішній модем безпосередньо до usb-порту на задній панелі комп'ютера.
4
Після того як модем буде підключений, спрацює технологія виявлення пристроїв Plug And Play. Вставте диск з драйверами модема в оптичний привід комп'ютера. У вікні Plug And Play виберіть адресу для завантаження драйверів. Виберіть ваш оптичний привід, після чого натисніть «Далі». Служба автоматично встановить драйвера на комп'ютер. Модем готовий до роботи.
5
Тепер необхідно налаштувати мережеве підключення. Зайдіть в панель управління і виберіть «Майстер мережевих підключень». За допомогою цього додатка налаштуйте потрібні параметри мережі, які повинен вам надати ваш інтернет-провайдер.
6
Поетапно в кожному вікні встановіть необхідні настройки мережі. В кінці буде потрібно ввести логін і пароль (також надається інтернет-провайдером). Потім в останньому рядку збережіть всі налаштування. Тепер зовнішній модем повністю налаштований, і ви можете підключитися до інтернету. Щоб зробити це, натисніть по створеному підключенню правою кнопкою миші і виберіть команду «Підключитися» або «Встановити з'єднання».
7
Для більш зручної роботи відправте ярлик створеного підключення на робочий стіл. Для цього натисніть по мережевому підключенню правою кнопкою миші і виберіть рядок «Відправити на робочий стіл».