Як підняти фірму.

Справи в фірмі йдуть неважливо, місячний план продажів не виконується, і є ризик банкрутства. Що необхідно зробити, щоб ваша фірма залишалася довгий час в платоспроможному стані?
Інструкція
1
Який би ви бізнес не вели, прибуток організації заробляє відділ продажів. Тому грамотно відбирайте співробітників на посаду менеджера з продажу. Краще переглянути 50 кандидатів і вибрати двох, ніж запросити п'ятьох і вибрати з них одного. Проводьте співбесіди в кілька етапів, влаштовуйте для шукачів бізнес-ігри, в яких вони зможуть себе проявити. Однією бесіди тут недостатньо, адже на кону не тільки кінцева прибуток організації, але і її репутація. Тому фахівець з продажу повинен бути не тільки спритним, комунікабельним і ввічливим, але і бути охайно одягненим, без дефектів мовлення і добре знають продукт компанії (проведіть іспит на знання послуг/товарів).
2
Запрошуйте в компанію різних бізнес-тренерів, які готові поділитися успіхами продажів і секретами ведення бізнесу. Чим більше ви будете знати про справи, ринку, продукті, психології клієнтів, тим більше буде віддача від вашої роботи.
3
Виділіть кошти на рекламу, але подумайте, який вид реклами найбільш буде ефективним для вашої компанії. Наприклад, все більше набирає популярність інтернет-реклама: просування сайту компанії, контекстна реклама та ін.
4
Поговоріть з співробітниками, поцікавтеся, чому їх робота не ефективна на даний період часу. Можливо, потрібно продумати мотиваційну програму для персоналу. Додати до окладу премії, бонуси, відсотки за укладення договорів. Коли співробітники працюють з бажанням та інтересом, то і сама робота почне приносити хороші дивіденди.
5
Проаналізуйте діяльність конкурентів. Ви можете влаштувати на роботу до них свого співробітника, який вам розповість, як у них побудована організаційна структура в управлінні, які відмінні переваги і т.д. Звичайно, це негарний спосіб підняти свою фірму , але, як відомо, на війні всі засоби хороші.
6
Введіть ноу-хау у ваші послуги/товари або обслуговування клієнтів. Зробіть так, щоб ваша компанія стала ще привабливішою для потенційних клієнтів і вигідно відрізнялася серед конкурентів.