Як досягти успіху в житті.

Ключ до досягнення успіху - розбивати великі і лякаючі цілі на прості і зрозумілі етапи, вірити в себе і не здаватися.
Вам знадобиться
  • Уява і рішучість
Інструкція
1
Для того щоб знати куди і до якого успіху рухатися в житті, потрібно ставити перед собою амбітні цілі. Навіть якщо ви їх не досягнете до кінця, то все одно дуже істотно просунетеся вперед. Почніть з основоположних цілей на все життя. До них має сенс поставитися продумано і серйозно, витратити на їх визначення та формулювання деякий час. Але не дуже затягуйте, інакше ризикуєте так і залишитися там, де ви перебуваєте зараз.
2
Після цього приступайте до постановки цілей дрібніших, наприклад, на майбутній рік. Кожну з них має сенс розділити на етапи, щоб було легше орієнтуватися, і сама мета не лякала. Постарайтеся, щоб ваші завдання охоплювали такі сторони життя як робота і бізнес, сім'я і коло спілкування, хобі та захоплення, самовдосконалення та освіта. В цьому випадку ваше життя не буде однобокою і однообразной.Прі постановці цілей будьте конкретні і обов'язково визначте критерії, за якими ви дізнаєтеся, досягнута мета чи ні. Якщо вам здається, що все заплутано, і ви не можете визначити, чого саме хочете, то швидше за все є щось, що вас сильно лякає або вам належить тимчасово терпіти досить істотне незручність. Зізнайтеся собі в цьому чесно. Велика ймовірність ситуації, коли питання все одно потрібно вирішувати, а відкладанням його на потім ви все тільки посилює. Головне - прийняти рішення, а життя дуже часто підносить несподівані виходи.
3
Після того, як ви розібралися з постановкою цілей, потрібно почати діяти і приступати до їх реалізації. Складіть докладний план і спирайтеся на нього. Коли зіткнетеся з труднощами або сумнівами, чи не хандрити, а уявляйте собі кінцеву мету. Чим довше ви бездействуете і внутрішньо переживаєте, тим складніше потім зробити перший крок. Вірте в себе і свої сили.
Зверніть увагу
Принцип успіху № 1. Мати чітку мету! Свою мету потрібно записати, вказавши термін і склавши план її досягнення. Не думай, що потрібно багато і тяжко працювати, щоб досягти успіху в житті.