Як зробити тюнінговий бампер. Як буде вигледеть п'ятірка якщо поставити передній бампер з Дев'яткіна.

Кожен автовласник мріє, щоб його автомобіль виглядав стильно і красиво. Можна, звичайно, звернутися в так звані тюнінг-ательє, де вашій «залізному коню» додадуть той вид, який ви захочете. Звичайно, це задоволення не з дешевих. Якщо немає такої можливості, то існує ще один варіант - зробити тюнінг своїми руками.
Вам знадобиться
  • Шкурка, епоксидна смола, склотканина, монтажна піна.
Інструкція
1
Основний дизайн автомобіля формують передній і задній бампер , а також передня решітка радіатора. Тюнінг переднього бампер а автомобіля полягає у виготовленні спеціальних накладок.
2
Якщо прийнято рішення зробити все власноруч, необхідно все добре продумати, уявити собі всі етапи роботи, причому кожну операцію важливо продумати до найменших подробиць.
3
Бампер необхідно добре вимити, знежирити. Потім його необхідно закріпити з дотриманням тих кутів, під якими він повинен стояти на автомобілі.
4
Потім заливаємо контури бампер а монтажною піною. Краще робити це поступово, інакше великий шар піни буде висихати у вас протягом 2-3 днів.
5
З урахуванням майбутньої маси накладок і жорсткості майбутнього тюнингованного бампер а необхідно провести армування бампер а. З цією метою до бампер у прикручують смужки заліза і дроту (8-10 мм), і заливають монтажною піною, формується як би болванка майбутнього бампер а. Болванку слід розмітити заздалегідь виготовленими лекалами.
6
Після того, як піна висохла, не слід поспішати обклеювати болванку стеклотканью. Краще обклеїти її спочатку товстої папером, а потім наносити шар клею і обробляти смужкою склотканини.
7
Клей наносите тонкими шарами і дайте йому просохнути, оптимальний термін - доба. До моменту повного висихання клею, не слід зачищати поверхні. На останній шар клею можна додати алюмінієву пудру, поверхня буде рівніше і буде простіше оброблятися.
8
Скловолокно тільки збільшує міцність конструкції, робить бампер жорсткіше. В процесі обклеювання бампер а верстви склотканини необхідно укладати якомога рівніше.
9
Для ошкуривания найкраще використовувати шлифмашинку з заправленою наждачним папером зернистістю 80. Коли поверхня підсохне, необхідно зачистити шкуркою зернистістю 320 або 220.
10
В місцях згину бампер а проклейте зайвим шаром скловолокна, щоб уникнути можливих тріщин. Коли все висохне, можна наносити краску.На цьому виготовлення тюнінгового бампер а закінчено.
Корисна порада
Кілька слів про клей. Для виготовлення тюнінгового бампера в якості клею використовується епоксидна смола з затвердітель.