Як замінити кнопку "Пуск".

Стандартне графічне оформлення будь операційної системи Windows виконано досить гарно, але все може набриднути. Для зміни такої звичної кнопки « Пуск », розташованої в лівому нижньому кутку екрану, потрібно знайти відповідне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора;
  • - програма WinXPChanger.
Інструкція
1
Визначтеся з назвою вашої операційної системи, а точніше, з її версією. Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть підпункт «Властивості». У вікні буде вказано назву і версія вашої операційної системи. Також варто відзначити, що дане меню - практично однакове на операційних системах Windows XP і Windows 7.
2
Далі встановіть спеціальне програмне забезпечення на ваш комп'ютер. Краще всього використовувати програму WinXPChanger. Завантажити її можна з софт-порталу softsearch.ru. На деяких сайтах вона може бути викладена в архіві, значить, перед установкою її необхідно розпакувати. Якщо в процесі установки ваш антивірус повідомив про загрозу - скасуйте виконання даного файлу і скачайте інший варіант інсталяції. Намагайтеся завжди завантажувати тільки з надійних сайтів. Встановлюйте в системний каталог локального диска.
3
Запустіть програму. Врахуйте, що працювати вона може тільки під правами адміністратора. Перед вами з'явиться невелике вікно, в якому будуть такі написи, як «Текст для кнопки Пуск ». Нижче потрібно буде ввести текст, який далі буде застосований для кнопки « Пуск ». Вводите необхідні символи, і ставите галочку на пункті «Запам'ятати текст і помістити в автозавантаження».
4
Коли ви вирішите повернутися до старого виду кнопки, вам всього лише потрібно буде знову запустити програму, і скористатися можливістю відновлення стандартного графічного оформлення. Також можна просто видалити програму з «Автозавантаження» і системного розділу жорсткого диска. Для цього натисніть « Пуск », далі «Усі програми». Знайдіть вкладку «Автозавантаження» і видаліть зі списку програму WinXPChanger.