Як підключити вай-фай модем. модев wai fai.

Практично в кожному будинку є комп'ютер, з підключеним до нього модемом . На зміну старому обладнанню приходять нові wi-fi технології. У зв'язку з цим, часто у користувачів інтернету виникають проблеми з підключенням wi-fi модему. Однак дана проблема може бути вирішена за пару хвилин.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - модем wi-fi.
Інструкція
1
Установлюєте модем в таку точку вашого будинку, куди можна підвести телефонний кабель, і звідки буде поширюватися wi-fi сигнал на все приміщення. Включаєте модем в розетку. Далі під'єднуєте до нього телефонний кабель. Намагайтеся вибирати місце, яке знаходиться ближче до вікна.
2
Включаєте комп'ютер або ноутбук, який має wi-fi адаптер і запускаєте будь-який браузер. В інструкції до модему буде вказано, який у нього адресу і логін з паролем. Адреса (цілком може бути 192.168.1.1) вводите в рядок, куди зазвичай набираєте адресу сторінки і натискаєте введення. У вікні діалогу вводите логін і пароль до модему. Переконайтеся, що ваш wi-fi адаптер включений і працює (на деяких ноутбуках він може бути неактивний). Всі дані вводите правильно, щоб надалі не потрібно було все виправляти.
3
Після входу на сайт установок модему, вводите настройки вашого провайдера. Зазвичай це адреса сервера постачальника послуг інтернету, логін і пароль до сервера, а також загальні налаштування вашої особистої домашньої мережі. Варто також змінити пароль доступу до модему, задати пароль доступу комп'ютерів, щоб милі сусіди не зловживали вашою добротою.
4
Як показує практика, часто в квартирах використовують чужі точки доступу, так як на них стоять легкі паролі. Звичайно, може бути, вам не шкода використання модему, проте ніхто не застрахований від серйозних наслідків.
5
Збережіть настройки, перевірте підключення на комп'ютері. Якщо з незрозумілої причини комп'ютер не бачить з'єднання з модемом , спробуйте комп'ютер перезавантажити, так як мережеві настройки Windows не завжди спрацьовують з першого разу. Переконайтеся в тому, що баланс вашого аккаунта у провайдера позитивний, пароль доступу до wi-fi модему заданий. Далі можете використовувати модем в своїх цілях