Як відкрити примерзлі двері.

Ситуація, коли двері автомобіля примерзли і геть відмовляються відкриватися, напевно знайома багатьом автомобілістам. Причини, через які це може статися, можуть бути різні: наприклад, вночі пішов дощ, а вранці температура впала нижче нуля. У підсумку потрібно вирішити проблему, як розморозити двері свого автомобіля і залишитися з цілими дверима . Тут є кілька виходів.
Вам знадобиться
  • - засіб для розморожування
Інструкція
1
В даному випадку краще рішення - заздалегідь придбати спеціальні засоби для розморожування двері автомобіля. А також подбати про те, щоб вони лежали не в машині, а вдома, щоб не вийшло так, що заповітний балончик залишиться в замкненому салоні. Засіб для розморожування наноситься по периметру двері, в місцях знаходження гумових ущільнювачів зверху і знизу двері (збоку їх зазвичай немає). Через секунд тридцять починайте ривками тягнути двері на себе. До речі, дані кошти допомагають також для розморожування будь-яких замків.
2
Добре, якщо у вас вийшло відкрити будь-яку з дверей. В цьому випадку можна пролізти на місце водія і почати прогрівати автомобіль. Його потрібно прогріти як слід, щоб потім спробувати відкрити двері.
3
Якщо у вас є засіб для розморожування, в такому випадку можна не прогрівати машину. Досить нанести його додатково також зсередини. Завдяки цьому ймовірність порвати гумові ущільнювачі зводиться до самого мінімуму.
4
Після того як вам вдалося розморозити і відкрити двері, потрібно протерти зверху і знизу всі мокрі місця (стики двері і кузова), щоб двері машини не примерзли знову. Зробити це можна за допомогою сухої ганчірки або серветки. Час від часу цю процедуру бажано повторювати, щоб уникнути ймовірності аналогічній ситуації і повторення всієї процедури відкривання дверей заново.
5
І ще один момент: якщо у вас не вийшло відкрити двері, це ще не говорить про те, що вона закрита. Тобто не потрібно виключати, що двері могли залишитися не замкненою. Тому, якщо беретеся за відкриття, процес потрібно доводити до кінця.
6
Також можливі випадки, що після відкриття дверей з'являються проблеми з замками, через що двері не зачиняються. Як вчинити в такому випадку? Якщо двері можна закрити силою, клацнувши по «цвяху», то закривайте її і вирушайте в поїздку. Далі, приблизно через 500 метрів, підійміть «цвях» і спробуйте зачинити двері автомобіля звичайним чином. Якщо ж закрити двері не вдається, то потрібно кілька разів відкривати і закривати її. А якщо у вас під рукою є запальничка, то можна також прогріти замок. Однак при цьому важливо не перестаратися, щоб ваше авто раптом не загорілося.
Зверніть увагу
Не рекомендується просто силою віддирати двері, т.к. це загрожує багатьма неприємними наслідками для машини, аж до заміни дверей. Також небажано обливати двері гарячою водою, т.к. ситуація може погіршитися.
Корисна порада
Щоб вам не доводилося віддирати з усією сили примерзлі двері, перед настанням морозів заздалегідь придбайте недорогі, але дуже корисні в таких випадках засоби: 1. Засіб для запобігання петель і замків від замерзанія.2. Засіб проти замерзання ущільнень багажника і дверей.3. Універсальна морозостійка силіконова змазка.