Як видалити програму з панелі управління. Як видалити в панелі управління іконку.

Практично кожен користувач на своєму комп'ютері встановлює різні потрібні йому програми. Однак інший раз виникає необхідність звільнити місце на диску, видаливши невикористовувані програми або непрацездатний софт, який може створювати різні проблеми з комп'ютером (зависання, гальмування тощо). Як же правильно видалити програму з комп'ютера?
Інструкція
1
Чому видаляти програми потрібно правильно? По-перше, при видаленні ярлика програми чи ігри правою кнопкою миші вона все одно залишиться на комп'ютері. По-друге, при видаленні програми її засобами видалення можлива ймовірність того, що частина непотрібних файлів залишиться на комп'ютері. Наприклад, це можуть бути якісь залишки старих і непотрібних файлів, тимчасові файли, які нерідко займають чимало місця на комп'ютері і також можуть бути причиною гальмування роботи комп'ютера. При правильному ж видаленні непотрібної програми спеціальними засобами Windows відбувається повне її видалення.
2
Щоб видалити програму або гру з комп'ютера, потрібно натиснути кнопку «Пуск», і в меню «Пуск» клацнути кнопку «Панель управління » (або Пуск -> Налаштування -> Панель управління ).
3
У вікні меню «Панелі управління » знайдіть іконку «Установка та видалення програм» Для Windows 7: Панель управління -> Налаштування параметрів комп'ютера -> Програми і компоненти -> Установка й видалення програм.
4
Відкрийте вікно меню «Установка та видалення програм». Відкриється список програм та ігор, встановлених на комп'ютері.
5
Виберіть потрібну програму або гру зі списку, клацнувши по ній. Гра або програма виділиться синім кольором.
6
Під назвою програми (гри) з'явиться кнопка «Видалити», натисніть на неї. Або клацніть правою кнопкою миші по цій програмі (грі) і потім натисніть на напис «Видалити» (Видалити/змінити).
7
Відкриється віконце «Деінсталяція», яке «спитає», чи дійсно ви хочете видалити програму або гру з усіма компонентами з комп'ютера. Щоб підтвердити свій намір, натисніть «Так»/Yes і, якщо потрібно, «Далі»/Next.
8
З'явиться ще одне вікно деінсталяції. Треба трохи почекати, поки закінчиться видалення програми або гри.
9
Коли програма або гра зникне зі списку у вікні «Установка та видалення програм», це означатиме, що вона успішно видалена. Цим способом можна видалити більшість програм.
Зверніть увагу
Важливо! Не видаляйте програму, якщо не знаєте, для чого вона нужна.Также потрібно мати на увазі, що при видаленні програмного забезпечення з вашого комп'ютера можливий ризик видалення потрібних для роботи системи DLL файлів. Ці важливі файли, які використовуються системою і програмами спільно. Оскільки ці файли є частиною Windows, їх вилучення призведе до неправильної роботи вашого комп'ютера.
Корисна порада
Цим способом можна видалити безліч програм, проте іноді зустрічаються програми, які дуже важко знайти і видалити. В такому випадку для видалення програми можна використовувати спеціальну деінсталює програму. Наприклад, Uninstall Tool, яка є альтернативою системному способу «Установка й видалення програм» - http://www.websofthelp.ru/downsoft/176-uninstall-tool-297.html.