Як навчитися на електрогітарі.

Електрогітара - пристрасть, напевно, всіх рокерів: і початківців, і вже знаменитих. Це багате тембром звучання і насиченість живої музики не може залишити байдужим нікого. І особливо тих, хто загорівся мрією навчитися грати на цьому музичному диво. Звичайно, ніхто не говорить, що це раз плюнути. Але ж головне - поставити мету і рухатися до неї, незважаючи на перешкоди.
Інструкція
1
Величезну допомогу в цьому вам надасть інтернет.Скачайте кілька відео уроків від професіоналів, де докладно і покроково розповідається про те, як, а головне, з чого почати подорож у світ музики електрогітари.
2
На додаток до цих відео урокам купите самовчитель для тих, хто вперше тримає в руках гітару. Як говориться, нащо спочатку. Навчіться правильно тримати інструмент і грати перший час нескладні акорди.
3
Не завадить і покопатися в спеціальній літературі, адже вибирати гітару теж потрібно вміти, не кажучи вже про те, що для того, щоб почати займатися, її потрібно спочатку налаштувати.
4
Вивчіть способи гри на гітарі: або медіатором (в розмовній мові «монетка»), або пальцями. Після цього займіться правильної постановкою пальцев.Каждая рука вивчається окремо. Не потрібно все заважати в спробі осилити все і відразу.
5
Права рука частіше грає акордами або так званими переборами. У самовчителі цифрами повинна бути позначена нумерація струн, починаючи з верхньої (найтоншою). Дотримуйтесь цих підказкам. Для початку пробуйте грати по всіх струнах вгору-вниз. Звикнете до руху і опору струн.
6
Ліва рука відповідає за гриф. При постановці руки великий палець повинен зачепитися за центр так, щоб інша частина руки подалася трохи вперед. В ідеалі гітара повинна розташовуватися на лівій нозі, але це не можна назвати залізним правилом. Виходите з своєї зручності.
7
Зверніть увагу на той факт, що більшість опитаних гітаристів радять все ж спочатку навчитися хоча б елементарним прийомам гри на звичайній акустичній гітарі, а вже потім переходити на електро. Це як у відеогрі, де ви поступово підвищуєте рівень складності. Але зовсім не обов'язково, щоб було саме так, і ніяк інакше. Якщо ви відразу почнете заняття на електрогітарі , то це не злочин, просто вам буде потрібно трохи більше часу.
8
Звичайно, основні труднощі чекають вас попереду, коли вам потрібно буде скоординувати акорди лівої руки і переборовши правою. Але якщо слідувати підказкам відео-уроків і самовчителя, все вийде.