Як навчитися водити мотоцикл.

Мотоцикли , скутери і мопеди набувають все більшої популярності на території Росії. Перш за все, двоколісний друг дає відчуття польоту і відриву від землі. Тим часом це один з найнебезпечніших видів транспорту. Дуже часто водії мотоциклів потрапляють в сліпу зону автолюбителів, або зовсім перевищують усі допустимі швидкісні обмеження, не встигають проаналізувати і прорахувати ситуацію на дорозі. До мотоциклу потрібно ставитися з великою відповідальністю, і починаючому водієві байка нікуди поспішати не слід.
Інструкція
1
Перший і найголовніший крок - це звичайно володіння заповітним металевим шедевром. Новачкові при покупці байка слід знати, що його перший друг не повинен бути рекордсменом за кількістю "конячок". Занадто жвавий байк - все одно, що дикий жеребець - скине з себе недосвідченого вершника, залишивши йому чималу кількість травм.
2
Далі ретельне навчання в автошколі на права категорії A. Економити на заняттях не можна, тому як сучасні міські дороги і траси несуть в собі масу нюансів. Особливу увагу при навчанні слід приділити гальмах. Правильне гальмування - запорука безпеки. При кожному зручному випадку вчіться входити в повороти.
3
Що стосується механізмів початкового водіння, важливо перевірити щоб у нового мотоцикла були в порядку всі регулювання - подивитися норму можна в заводській інструкції. Запуск холодного двигуна потрібно проводити в наступному порядку: відкрити паливний кран, включити збагачувач, встановити нейтралку і після цього включити запалювання. Для прогрітого двигуна досить відкрити паливний кран, включити запалювання і різко натиснути кік-стартер. Техніка зрушення з місця також має певну послідовність: займіть правильну посадку, вичавіть зчеплення, включіть першу передачу, трохи додавайте "газ", вичавлювати зчеплення і регулюйте швидкість тільки ручкою "газу". Важливо дотримуватися правильну послідовність, інакше мотоцикл поведе себе некоректно.
4
На курси водіння вас не пустять без спеціальних атрибутів безпеки, які повинні бути у вас з перших днів занять. Досвідчені мотолюбителі говорять про те, що падають абсолютно все і з усіх типів мотоциклів. У вас обов'язково повинні бути шолом, рукавички, наколінники, налокітники та захист спини. Будь-яке падіння дуже хворобливе, і задоволення від водіння транспорту не повинно підривати ваше здоров'я. Пам'ятайте про це.
5
Доброю мотошколи поблизу може не бути, в цьому випадку тренуватися у водінні слід в тихому місці з прямою асфальтованою дорогою. Дуже важливо, щоб з вами був досвідчений в мотоделе людина, яка проконтролює процес навчання, і не дасть вам лихачить.
6
Зараз винайшли достатню кількість комп'ютерних імітаторів водіння, при цьому досить реалістичних. Для своєї безпеки і подальшого успішного навчання можна місяці два потренуватися на ньому, природно з відповідним гаджетом імітує кермо мотоцикла.
7
Пам'ятайте найголовніше, що до тих пір, поки ви не будете впевнені в собі на 120% виїжджати на дорогу або трасу не слід ні в якому разі. Не соромтеся вчитися новому, удачі на дорогах.