Як оновлювати резюме.

Оновлення резюме - запорука успіху в пошуку роботи. Складання резюме - один з найбільш значущих кроків на шляху до успіху для будь-якого, хто шукає роботу. Може трапитися і так, що після того, як ви залишите своє резюме на сайті цікавить вас компанії, бажаного результату, тобто роботи, ви не отримаєте. Справа, може бути, і не в вас, просто щось не склалося ...
Вам знадобиться
  • Уміння подати себе.
Інструкція
1
Пам'ятайте, для початку потрібно добре розуміти, що фахівці вашого профілю, раз вже вони існують, кому-небудь можуть знадобитися. Тому не варто видаляти своє резюме з сайту, що займається підбором персоналу.
2
Доповніть резюме - це необхідно для складання повної "картини" ваших навичок і знань. Можливо, коли ви вирішили скласти резюме , яка-небудь важлива деталь просто була забута. Доповнити резюме ніколи не пізно, особливо, якщо відсутня частина може залучити цікавлять вас людей.Каждое своє вміння потрібно додавати в резюме . Тобто якщо ви ходили на які-небудь курси, наприклад, курси англійської мови - не забудьте вписати це відразу в резюме .
3
Перечитайте ще раз уважно оголошення про вакансію. Можливо, у потенційного роботодавця є особливі вимоги. От саме їх і потрібно буде згадати в резюме . Не засмучуйтеся, якщо вимоги вакансії не відповідають вам. Головне - вміти подати себе.
4
Пишіть тільки правду про себе. Якщо в оголошенні вказано вік потенційного співробітника, а ви вже трохи за ... цим віком, не засмучуйтеся. В резюме потрібно писати тільки правду. Ви її і напишете. Тільки замість «здрастуйте, мені 45» в резюме можна написати «приваблива, працьовита, товариська».
5
Не зневіряйтеся, якщо ж ваш досвід роботи становить значно менше, ніж того вимагає роботодавець. В колонці з додатковою інформацією можна вказати такі якості, як комунікабельність, здатність до навчання, здатність легко адаптуватися. Це цілком може допомогти вам роздобути бажану посаду.
6
Складайте ваше резюме безпосередньо під певну вакансію. Це ще один з найбільш важливих моментів при оновленні резюме . Це значить, що якщо ви бачите нове оголошення, не полінуйтеся, напишіть ще одне резюме саме для даного об'явленія.Соблюденіе нехитрих правил по оновленню вашого резюме допоможе вам добитися поставленої мети.
Корисна порада
Пам'ятайте, оновлення даних, що містяться в резюме - це ще один маленький, але впевнений крок до успіху.