Як покласти гроші на картку через банкомат.

Кожен банк в даний час має пристрої самообслуговування, які дозволяють оперативно і без звернення до операторів скоїти основні банківські операції: отримати готівку по банківській карті, поповнити рахунок банківської карти, оплатити послуги операторів стільникового зв'язку, ЖКГ, інтернет- провайдерів і супутникового телебачення, погасити кредит, перевести гроші з рахунку на рахунок, отримати інформацію по своїх рахунках. Достатньо лише проявити увагу при читанні меню на моніторі банкомата, виборі потрібних пунктів і відповідях на запропоновані запитання.
Вам знадобиться
  • Карта
  • Гроші
  • Пін-код
  • Банкомат
Інструкція
1
Завантажте карту в банкомат правильно, орієнтуючись на піктограму-підказку біля карт-рідера (прорізи) для карти. Не переживайте, якщо вставили її неправильно - банкомат завжди дасть можливість виправити становище карти. Незабаром ви запам'ятаєте, що магнітна смуга на карті при завантаженні зазвичай знаходиться з нижньої сторони і справа.
2
Уважно слідкуйте за монітором банкомата. Програмне забезпечення банкоматів різних банків розрізняється. Деякі банкомати відразу запитують секретний пін-код, наприклад, Ощадбанк, Москомприватбанком. Деякі пропонують спочатку вибір мови, такі як BSGV, а потім вже вимагають пін-код. Вводите пін-код, прикриваючи клавіатуру долонею щоб уникнути компрометації карти.
3
Читайте з'явилося меню доступних операцій з карткою. Оскільки ви збираєтеся поповнювати карту готівкою, вам потрібен пункт «Операції з готівкою». Виберіть його, торкаючись пальцем сенсорного екрану або використовуючи кнопки з боків екрана. Наступним пунктом виберіть «Поповнення карти» або «Внесення готівки». Формулювання можуть бути різними, виберіть той пункт, який позначає поповнення балансу карти.
4
Внесіть потрібну суму в проріз для купюр. Коли банкомат буде готовий прийняти гроші , ви побачите світлове миготіння біля прорізи. Будьте уважні при внесенні грошей! Сучасні банкомати приймають купюри поштучно або пачками. Ви можете внести акуратно розправлені і складені стопкою гроші відразу. Додатково підтвердіть суму прийнятих банкоматом засобів. Вам її покажуть або цілком або списком з кількістю і номіналом купюр. Далі підтвердіть зарахування суми, якщо вона правильна. Або відкоригуйте суму: вибравши пункти «Доповісти» або «Виправити», ви можете доповісти відсутні суми або повернути зайві.
5
Підтвердіть всі реквізити операції, якщо вони запитуються пристроєм. Дочекайтеся закінчення операції, заберіть карту з карт-рідера і отримаєте чек. Зберігайте чек до зарахування грошей на рахунок карти, зазвичай ця операція проводиться швидко, в режимі on-line. Крім того, на чеку буде вся інформація про дату, час і місце операції, а також внесена сума і контактні телефони служби техпідтримки банкомата.